תוכנית לימודים עיצוב גרפי – מעצבי גרפיקה קורס עיצוב גרפי באינטרנט

רוצים לדעת איך להכין פרסומת בפייסבוק? איך משווקים ברשת החברתית אינסטגרם?. הכנו במיוחד בשבילכם טיפים מעשיים כיצד מעצבים גרפיים עובדים במקומות עבודה ומשווקים עסקים דרך שימוש בתוכנות הגרפיקה הממוחשבת. מי שאוהב את עולם הפרסום והשיווק בהחלט ימצא בכתבה הזאת  תוכן מעניין כיצד עושים גרפיקה פרסומית ויחסי ציבור לעסקים.

איפה לומדים עיצוב גרפי? – אפשרויות הקורסים במדינת ישראל?

עיצוב גרפי לומדים במרכז ישראל כגון תל אביב, ירושלים, חיפה. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד ולא רוצים לנסוע שעות כדי ללמוד עיצוב גרפי מקצועי תוכלו  ללמוד דרך האינטרנט אונליין במסגרת לימודים פרטית. בלימודים אונליין בית הספר למקצועות ההייטק מספק תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לעבוד מרחוק על המחשב של הסטודנט. באמצעות שיטת לימודים זו המורה יכול להזיז את העכבר ולשוחח עם הסטודנט דרך מיקרופון ואוזניות. במהלך השיעור הסטודנט מקבל תרגילים לעבודה בתוכנת הגרפיקה ואם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור שוב עד שכל החומר יובן בצורה הטובה ביותר.

מה לומדים מעצבים גרפיים?

מעצבים גרפיים לומדים כיצד לעצב גרפיקה נכונה בהתאם לחוקים שמקובלים היום בתעשייה ב-2020. תלמדו לעבוד על תוכנות גרפיקה של חברת אדובי  לבנייה של תיק עבודות ודוגמאות בגלל שזה הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל למקומות עבודה לאחר סיום הלימודים. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

התוכנות הגרפיקה של חברת אדובי.

באמצעות תוכנות גרפיקה של חברת אדובי פוטושופ –  אילוסטרייטור תוכנת אינדיזיין תוכלו לעצב מודעות ולהכין פרסומת לכל מטרה. לכל אורך קורס תלמדו את השפה העיצובית כדי להכין תיק עבודות ודוגמאות המטרה המרכזית להראות שאתם מבינים את עולם העיצוב הגרפי. תיק עבודות באמצעותו תוכלו להתקבל לעבוד במשרדי פרסום ויחסי ציבור לאחר סיום הלימודים.

הביקוש בתעשייה למעצבים גרפיים.

כיום מעצבים גרפיים מאוד מבוקשים בתעשייה בישראל בגלל שיש יותר אפשרויות לעסקים לפרסם באינטרנט. אם בעבר כולם היו מפרסמים אך ורק בעיתונים או בחוברות היום המצב שונה ויש ביקוש אדיר למעצבים לעולם האינטרנט. מרבית הבוגרים במסלול  מעצבים גרפיים עובדים בתחום זה מהבית ונותנים שירותי גרפיקה ופרסום לעסקים. שכר בוגר בעמוד מתחיל עם 17000 שח משכורת או יותר. תוכלו לתת שירותי גרפיקה פרילנסר עיצוב גרפי וכל זה בצורה פרטית ואישית. תוכל ליצור קשר איתנו בעמוד זה ולהשאיר פרטים ונציג הלימודים ישוחח איתכם איך אפשר להתחיל ללמוד כבר מחר מהבית.

תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד במשרד פרסום או בחוברת הייטק מה שרוצים לראות זה אך ורק כיצד אתם יכולים להעביר עיצובים גרפיים ואפליקציות בצורה הנכונה ככל  שתיק העבודות שלכם ידבר את השפה המקצועית תוכלו להתחיל לעבוד במהרה או לתת שירותי עיצוב עצמאים.