רשימת קורסים עיצוב גרפי – קורסים עיצוב וגרפיקה ממוחשבת

מחפשים רשימת מכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר להייטק? רוצים לדעת מה מעצבים גרפיים עושים במשרדי פרסום?   במיוחד בשבילכם אוסף שיעורי הסבר מדהימים שיסבירו לכם איך מפרסמים עסקים ברשתות החברתיות.  מהפכת האינטרנט בשנים האחרונות באפליקציות גרמה לכך שמעצבים גרפיים מבוקשים  בתעשייה ולכן השכר של גרפיקאים מתחילים ללא ניסיון יכול להתחיל ב 17 אלף שח בחברות היי-טק ובמידה והם הולכים לעבודה משרדי הפרסום השכר הוא 15000 שח הביקוש האדיר יצר יותר אפשרויות לעבודה לעומת מה שקרה בעשור הקודם.

עבודה בעולם דפוס מול עבודה בחברות הייטק.

אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בעיצוב גרפי להדפסה היום המצב שונה עקב התפתחות הטכנולוגיה. כולנו רואים מה קורה ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם או באפליקציות שדרכם אנחנו מקבלים מידע. עולם הדפוס עדיין לוקח מעצבים גרפיים שייתנו שירותי עיצוב וגרפיקה לענף הדפסה. הביקוש מצד חברות הייטק ועולם הדפוס ייצר עליית שכר מדהימה והביקוש עצום למעצבים לעבודה בחברות הייטק או בצורת פרילנס מהבית מאוד גדול. נוכל לראות שבשנים הבאות הביקוש רק יעלה כי עולם האינטרנט  לא הולך לעצור.

איפה לומדים עיצוב גרפי?

ריכוז בתי ספר ללימודי מקצועות העיצוב הגרפי מתקיים בירושלים, תל-אביב, חיפה. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד תוכלו ללמוד את מקצועות העיצוב הגרפי דרך הבית באמצעות מערכת למידה מקוונת. בית ספר ללימודי מקצועות ההייטק מספק מערכת שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המחשב של הסטודנט ולהסביר צעד-אחר-צעד איך לעצב גרפיקה. באמצעות מערכת הלמידה המקוונת המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולדבר איתו דרך מיקרופון ואוזניות אחד על אחד. השיעור פרטי לכל דבר  ללימודי תעודה ותיק בודדות מה שמאפשר לסטודנט לקבל יחס אישי ותשומת לב מלאה. תוכל להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם יועץ הלימודים איך גם אתה יכול  ללמוד מהבית את התחום המבוקש ביותר בתעשייה הישראלית.

תעודות ותיק עבודות.

כיום מה שרוצים לראות תכלס זה אך ורק תיק עבודות אף אחד לא מעניין אותו איזה תעודה יש לכם או אם למדתם באוניברסיטה או מכללה את  תחום עיצוב גרפי. רוצים לראות חדשנות ועבודות גרפיות בעיצוב גרפי רב תחומי לענף אינטרנט ולענף דפוס. ככל שתיק עבודות שלכם ידבר על מה שקורה כיום בתעשייה תוך מתן דגש לטרנדים החדשים בקידום מוצרים ושיווק עסקים תוכלו להתקבל במהירות לעבודה בתחום זה. יבדקו כיצד אתם מבצעים קומפוזיציות ומתאימים את הצבע הנכון לקהל היעד, ככל שתיק עבודות יותאם לעבודות המודרניות בעולם האינטרנט תוכלו להתקבל לעבוד כבר בתקופת הלימודים. בית הספר ללימודי מקצועות ההייטק מחבר את הסטודנטים לקבוצת פייסבוק  לאלפי מעסיקים. סטודנטים יכולים למצוא עבודה כבר בתקופת הלימודים דרך הפייסבוק והמטרה להתחברות לקבוצה כדי לראות מה צריך היום כדי להתחיל לעבוד בתחום הזה.

הלימודים בעיצוב גרפי מה הם כוללים.

לימודים עיצוב גרפי כוללים את החשיבה כיצד להיות מעצב גרפי ולפרסם ולשווק כדי לגרום לקידום עסקים באינטרנט. תלמדו לחשוב כמעצב גרפי בצורה גדולה ולעבוד בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור, indesign. לאחר סיום לימודים זה תוכלו לפנות לימודי תקשורת חזותית בניית אפליקציות.