קורס עיצוב גרפי ברחובות – מכללות ובתי ספר לעיצוב וגרפיקה רחובות

בזמן האחרון רבים מאיתנו שומעים על תוכנת הפוטושופ בעיקר בריטוש תמונות בעולם הדוגמנות. רבים מאיתנו רואים בפוטושופ תוכנה שכל אחד יכול ליצור בה עיבוד תמונה, זה נכון באופן חלקי. אכן כל אחד יכול להשתמש בה, אך לא כל אחד ידע להשתמש בה באופן מקצועי. פוטושופ היא תוכנה לעיבוד תמונות של חברת אדובי ולמעשה היא פותחה עבור מעצבים גרפים אשר עוסקים בעיצוב גרפיקה מקצועית. על מנת לדעת טוב את התוכנה ולהשתמש בה באופן מקצועי כדאי ללמוד קורס עיצוב גרפי ברחובות אונליין מהבית – תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

לימודים אונליין

בלימודי עיצוב גרפי ברחובות אונליין מהבית הסטודנטים לא לומדים רק את תוכנת הפוטושופ, הם לומדים עוד שתי תוכנות סופר מקצועיות הנקראות אילוסטרייטור ואינדיזיין. שתי תוכנות נוספות מבית היוצר של חברת אדובי, שתי תוכנות מצוינות אשר כל אחת מהן משמשת לסוגי גרפיקות אחרות. האילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית אשר בעזרתה מעצבים אלמנטים. זו התוכנה העיקרית והמרכזית בלימודי עיצוב גרפי ברחובות אונליין מהבית. תוכנה זו, בשונה מהפוטושופ עובדת על ווקטורים כך שאם תכניסו בה תמונה או אלמנטים ותגדילו אותם, התמונה תישאר באיכות טובה מאוד. כאשר יוצרים גרפיקה בפוטושופ ומשלבים אותה עם האילוסטרייטור מגיעים לעיצובים איכותיים ומיוחדים מאוד.

לדעת עיצוב גרפי

מעבר לתוכנה זו, חשוב לדעת כי בעיצוב גרפי מסרים עוברים גם דרך עיצוב הכתב. את עיצוב הכתב עושים דרך תוכנת האינדיזיין. מדובר בתוכנה פשוטה יחסית אשר נלמדת בסוף לימודי העיצוב הגרפי ברחובות אונליין מהבית. בתוכנה אין אפשרויות רבות כמו בשתי התוכנות האחרות והיא משמשת בעיקר את ההוצאות לאור ובתי הדפוס.

סטודנט אשר לומד היטב את שלושת התוכנות ומתרגל אותם לאורך הקורס יוכל לשלוט בפונקציות השונות וליצור גרפיקות מעניינות ומיוחדות. לכן, כאשר אתם ניגשים ללימודי עיצוב גרפי ברחובות אונליין מהבית, תכננו לכם מראש כשעתיים-שלוש בשבוע לתרגול החומר ויצירת תיק העבודות שלכם. הוא יעזור לכם לאחר מכן במציאת עבודה בתחום.

תיק  עבודות  לימודי עיצוב גרפי

תיק העבודות בלימודי עיצוב גרפי

לתיק העבודות בלימודי עיצוב גרפי ברחובות ובלימודי עיצוב גרפי בכל מקום שתבחרו ללמוד בו יש חשיבות רבה. תיק העבודות משקף את החשיבה העיצובית שלכם. מעצב יכול להשתמש בתוכנות ולדעת אותם היטב אך הן כלי בידיו והוא היוצר. על המעצב ליצור גרפיקות מגוונות ויחודיות על מנת למצב עצמו גבוה בשוק המעצבים. עליו לשלב בין הידע הטכני לבין החשיבה היצירתית שלו וכל זה תחת חוקי העיצוב אשר למד במהלך הלימודים בעיצוב גרפי. כמו שכבר ציינו, רבים יודעים להשתמש בתוכנות, אבל כדי ליצור גרפיקה מקצועית חשוב הידע בחוקי העיצוב אותם תלמדו בקורס לעיצוב גרפי. כיום ניתן לעשות קורס בעיצוב גרפי אונליין מהבית, ללמוד כערה חודשים ולצאת עם תעודה במקצוע נחשק ונחשב אשר לא מפסיק להתחדש ולהתקדם במגביל לטכנולוגיות המתפתחות. זהו תחום העיצוב הגרפי. תוכלו להתרשם מגרפיקות שעשו סטודנטים