קורס עיצוב גרפי לתלמידי תיכון – קורסים לגרפיקה לנוער

מחפשים קורסים עיצוב גרפי לנוער? רוצים לדעת מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה?   במיוחד בשבילכם אוסף של טיפים על עולם העיצוב הגרפי שמתאימים לנוער לתלמידי תיכון שרוצים ללמוד את המקצוע המבוקש ביותר בתעשייה הישראלית. אם אתם רגע אחד לפני צבא תוכלו לדעת שצהל יכול לפתוח לכם אינספור דלתות במידה ואתם באים עם תעודה מקצועית של מעצבים גרפיים. עולם העיצוב הגרפי בנוי מאינספור תחומים וננסה לסדר לכם את כל המידע בכתבה הבאה. בעמוד זה תוכלו לראות שיעורי הסבר מדהימים שנעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית שמסבירים איך לעבוד בתוכנות הגרפיקה על פי חוקי העיצוב.

ללמוד עיצוב גרפי לתלמידי תיכון.

תלמידי התיכון לומדים תחילה את השפה העיצובית כיצד לעצב על פי חוק העיצוב המקובלים כיום בתעשיה ב-2020. תלמדו מהי שפה ויזואלית כיצד לשלב את הצבעים על פי חוקי תורת הצבעים המקובלים בתעשייה. תלמידו מיהו קהל היעד וכיצד לשלב את הצבע הנכון לקהל היעד שאליו אתם הולכים לפרסם. לכל אורך הקורס תלמדו את התוכנות הגרפיות כי באמצעות תפתחו את החשיבה הרחבה כדי לפרסם מודעות בפרסומות.

שיווק לפרסום עסקים יחסי ציבור.

עסקים ומותגים לא יכולים להתקיים ללא מעצבים גרפיים. מעצבים גרפיים הם אלה שאחראים על עולם הפרסום והשיווק ובאמצעות פרסומות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם עסקים יכולים להגביר את מערך השיווק. בתקופת הלימודים תלמדו לעבוד על תוכנות גרפיקה של חברת אדובי פוטושופ, illustrator, ואינדיזיין. כל תוכנה תבצע תהליך אחר בעולם הפרסום ושילוב של כולם יוצר את הקריירה של המעצבים הגרפיים. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

לימודים עיצוב גרפי לתלמידי תיכון ונוער.

ריכוז בתי הספר נמצא בחיפה, ירושלים ותל-אביב. יש לכם גם את האפשרות ללמוד את התחום הזה אונליין באינטרנט בלמידה אישית ופרטית דרך מערכת לימוד מקוונת. בית הספר ללימודי מקצועות ההייטק והפרסום מספק תוכנה שמחברת בין מחשבים. באמצעות תוכנה זו המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהנחות אותו צעד-אחר-צעד איך לעצב גרפיקה פרסומית בצורה מקצועית. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע דרך מיקרופון באוזניות במחשב או בצורת טלפונית. במהלך השיעור אז הסטודנט מקבל תרגילים על עולם העיצוב ואם יש נושא לא ברור המורה חוזר על החומר עד שהכל ברור.   המורה יכול להזיז את העכבר ולהסביר לסטודנט איך לעצב לוגו או להכין פרסומת לעולם השיווק. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי לפתח לסטודנט את היכולת לעבוד מהר בתוכנות ולחשוב בצורה יצירתית.

תנאי הקבלה ללימודי עיצוב וגרפיקה לנוער.

בגלל שהתוכנות הם בשפה האנגלית מומלץ להגיע עם אנגלית בסיסית כדי לדעת לעבוד על התוכנה. חשוב מאוד כדי להצליח במסלול לימודים זה להכין תרגילים ושיעורי בית. ללא תרגול אי אפשר לפתח לסטודנט החשיבה היצירתית והרעיון. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים אך ורק בתיק עבודות כדי להראות למעסיקים וחברות הייטק כיצד אתם יכולים לתרום למערך שיווקי. תעודה מתקבלת בסיום הלימודים ותיק עבודות שנבנה לכל אורך הקורס.

לימודים בצורה פרטית ואישית אונליין.

בלימודים פרטים אישיים אתם לא צריכים לנסוע שעות רק כדי ללמוד בבית ספר מקצועי ללימודי עיצוב גרפיקה. כל תשומת הלב והיחס האישי מופנה לסטודנט מה שמאפשר לבנות תיק עבודות מקצועי כיום לקוחות ומעסיקים רוצים לראות היום  כיצד אתם יכולים לשווק ולפרסם את העסק על פי חוקי העיצוב הטרנדים שמקובלים כיום ב-2020.