קורס עיצוב גרפי במעלות תרשיחא  – לימודים מקצועיים לתעשיית ההייטק

גרים באזור הצפון ורוצים ללמוד במעלות איך להיות מעצבים גרפיים? ידעתם שיש ביקוש למעצבים גרפים לתעשיית ההיי-טק ולפרסום עסקים באינטרנט?  במיוחד בשבילכם כתבה מדהימה איך להיות מעצבים גרפיים בתעשייה הישראלית או לעבוד בתחום זה מהבית. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעצב גרפיקה להדפסה או אפליקציה לאתר אינטרנט.

איפה לומדים עיצוב גרפי באזור הצפון והסביבה?

ריכוז המקומות ללימודי עיצוב גרפי באזור הצפון הוא בחיפה ובקריות. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד אולו תוכלו ללמוד מהבית דרך האינטרנט באמצעות בית הספר ללימודי תעודה למקצועות ההייטק. בית ספר מספק  תוכנת ללימוד אונלייו בצורת לימוד מקוונת שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט. במהלך השיעור הסטודנט והמורה מדברים דרך המחשב או באמצעות הטלפון. באמצעות מערכת הלימוד המקוונת המורה יכול להזיז את העכבר ולהסביר צעד-אחר-צעד בצורה פרטית ואישית איך מעצבים גרפיקה. בסיום כל שיעור הסטודנט מקבל שיעורי בית ועבודות כדי לבנות תיק עבודות מקצועי ותעודה מתקבלת בסיום הקורס. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

מה לומדים מעצבים גרפיים?

מעצבי גרפיקה לומדים לעבוד על התוכנות בגרפיקה ממוחשבת ואת החוקים בעיצוב גרפי בצורה מקצועית. זה לא משנה כמה אתם יודעים את התוכנות הגרפיקה אם אתם לא יודעים לחשוב כמעצבים גרפיים ולסדר את הפרסומת תוך צבעוניות לתמונות בצורה נכונה לא תוכלו לשווק עסק. לעסקים יש יותר אפשרויות פרסום לכן מעצבים גרפיים מאוד מבוקשים בתעשייה.

לימודי תוכנות הגרפיקה ועיצוב ליצור גרפיקה שיווקית.

בלימודי גרפיקה ועיצוב תלמדו לעבוד עליו תוכנות הפופולריות ביותר בתעשייה שהם פוטושופ, אילוסטרייטור ובתוכנת אינדיזיין באמצעות תוכנות האלה תבצעו גרפיקה שיווקית כדי לעצב לעסקים פרסומות ומודעות באפליקציות או באתרי מסחר שונים.

מה  חברות הייטק או משרדי הפרסום רוצים לראות – תיק עבודות בעיצוב גרפי.

כדי להתחיל לעבוד בתחום זה עליכם לבנות תיק עבודות עם אינספור דוגמאות שתעשו במהלך הלימודים. מה שחברות הייטק או משרדי הפרסום רוצים לראות זה אך ורק איך אתם יכולים לעזור להם לשווק באמצעות גרפיקה ויזואלית שעשיתם בצורה הנכונה ככל שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי ומתאים למה שקורה כיום ב2020 מדינת ישראל ובעולם תוכלו  להתקבל ישירות לעבודה. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם רכזי הלימודים איך אפשר ללמוד מהבית את התחום המבוקש ביותר עם אפשרויות עבודה מהבית או בחברות פרסום. זה לא משנה אם אתם גרים בצפון או בדרום כל אחד יכול לעבוד  וללמוד דרך האינטרנט דרך המחשב.