קורס עיצוב גרפיקה מקצועי – לימודים גרפיקאי

מחפשים מקצוע שיאפשר לכם לעבוד דרך המחשב? רוצים לעבוד בתחום הפרסום ושיווק עסקים? אם אתם אוהבים את עולם העיצוב הגרפי בהחלט תמצאו בכתבה הבאה אינספור טיפים כיצד להתחיל לעבוד בתחום המבוקש ביותר בתעשייה בישראל ובחברות הייטק.   במיוחד בשבילכם אינספור סרטונים וטיפים שיתנו לכם מידע מה מעצבים גרפיים עושים בחברות פרסום בבתי דפוס הוצאה לאור. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לקחת חלק מעולם זה.

קורס גרפיקה מקצועי מה הוא כולל?

קורס גרפיקה מקצועי כולל  הבנה מעמיקה של מה זה להיות מעצב גרפי ולשווק. תלמדו את כל חוקי העיצוב הגרפי שמקובלים בעולם ההייטק משרדי פרסום ותלמדו לעשות על ידי תקשורת שיווקית נכונה יחסי ציבור ופרסום לעסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. עולם הדפוס והוצאות לאור שואב אינספור גרפיקאים שיספקו שירותי הדפסה ועיצוב ללקוחות. הביקוש העצום בגלל שמעצבים גרפיים עוברים לעבוד ישירות בחברות הייטק בגלל השכר שמאוד גבוהה. אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים אך ורק לעבוד בחברות הדפסה היום המצב שונה כי יש יותר אפשרויות עבודה לאחר סיום הלימודים מה שגרם לעלייה של שכר גבוהה מאוד לגרפיקאים מתחילים ללא ניסיון בחברות הייטק ומשרדי הפרסום יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח.

מה לומדים בקורס  גרפיקה מקצועי?

ריכוז בתי הספר למקצועות הגרפיקה  בתל אביב חיפה ירושלים. בסופו של דבר כולם לומדים את אותו תחום מה שחשוב שיהיה לכם תיק עבודות מקצועי. תיק העבודות צריך לכלול עבודות בתוכנות הגרפיקה פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. ככל שתיק העבודות שלכם מדבר על הרלוונטיות  ומה שקורה  היום בעולם הפרסום  בהייטק תוכלו להשתלב בתעשייה במהירות. תיק עבודות צריך לכלול עבודות פרסום ומיתוג שעשיתם לעסקים ועבודות לעולם האינטרנט בחברות הייטק.

אין לי זמן ללכת ללמוד אתה קורס גרפיקה מקצועי?

גר רחוק ממקומות ובתי ספר ללימוד עיצוב? מה אני יכול לעשות? תוכלו ללמוד את התחום הזה דרך הבית אונליין בצורה פרטית אישית דרך מערכת למידה מקוונת. בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב מספק לכם תוכנה חינם ללימוד מרחוק באמצעות תוכנה זו המורה יוכל לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יוכל דרך חיבור מרחוק למחשב של הסטודנט להזיז את העכבר ולשוחח ם דרך מיקרופון ואוזניות. במהלך השיעורים אם יש נושאים שהם לא ברורים המורה יחזור  על הכל כדי ללמד אתכם איך לעצב גרפיקה בצורה מקצועית. בלימודים פרטיים ואישים כל תשומת הלב מופנה לסטודנט מה שמאפשר ליצור תיק עבודות מקצועי ונכון לתעשייה. תוכלו בעמוד זה להשאיר פרטים  בטופס צור קשר וליצור קשר עם נציג הלימודים כדי לקבל מידע איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר בישראל.

אפשרויות העבודה לאחר הלימודים?

כדי להתקבל לעבוד במקומות עבודה כבר אמרנו קודם שאתם צריכים תיק עבודות מקצועי שיאפשר לכם להשתלב בתעשייה. זה לא משנה אם יש לכם תעודה או עשיתם תואר בתחום מה שרוצים לראות זה תכלס איך אתם יודעים לעצב אפליקציה בצורה מקצועית או להכין פרסומת עם כל החוקים של עיצוב גרפי ברשת החברתית פייסבוק ואינסטגרם. ככל שתיק עבודות  מקצועי  תוכלו לעבוד גם בתחום זה מהבית ולהשתלב בתעשייה.  הביקוש  עצום כי יש לכם אין ספור מקומות עבודה. האינטרנט ימשיך ויגדל ולמעצבים גרפיים יהיה הרבה יותר עבודה והביקוש יהיה גדול יותר.