קורס עיצוב גרפיקה ופרסום – ללמוד לעשות יחסי ציבור באינטרנט

רוצים ללמוד איך לקדם עסקים דרך הרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם? איך עושים יחסי ציבור באמצעות מודעות ופרסומות באתרי אינטרנט? הכנו במיוחד בשבילכם כתבה מדהימה שתסביר לכם מה הם התוכנות שאתם צריכים ללמוד כדי לעבוד בתחום זה כולל סרטוני הסבר שנעשו ברשת החברתית יוטיוב. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד ולהבין מה קורה בתחום זה.

פרסום עסקים ברשתות החברתיות

כיום עסקים לא יכולים להתקיים בלי פרסומות ומודעות כדי ליצור יחסי ציבור באינטרנט. יחסי ציבור באינטרנט זה איך הלקוחות רואים את המותג על ידי פרסומות ומודעות שהחברה מפרסמת. את כל הפרסומות ויחסי הציבור עושים מעצבים גרפיים על ידי מודעות וחוקי העיצוב הגרפי שמקובלים כיום בתעשייה. חוקי העיצוב מדברים על יצירת גרפיקה ויזואלית בשימוש אלמנטים – תמונות – סרטונים ואנימציה. המעצבים הגרפיים לומדים מהי קומפוזיציה כדי להכין את הפרסומת להיות אמינה בכל אמצעי התקשורת.

התוכנות בעיצוב גרפי

התוכנות  איתם מעוצבים גרפים עובדים להכנת פרסומות ומודעות כדי להכין גרפיקה פרסומית עליכם ללמוד את התוכנות של חברת אדובי. התוכנות כלי העבודה שאיתם מכינים כתבות בעיתונים, מודעות ברשתות החברתיות, עיצוב אתר אינטרנט ועוד אינספור תחומים. התוכנות של חברת אדובי הם אמצעי פרסום אדירים ליצירת מודעות ומניפולציות על תמונות  פוטושופ,  אילוסטרייטור, אינדיזיין,  לכל אורך הקורס תלמדו כיצד לפתח את החשיבה  תוך שימוש בטרנדים המקובלים כיום ב-2020. תיק עבודות זה הדבר החשוב ביותר  לכל אורך הקורס כי באמצעות תיק עבודות תוכלו להתקבל למקומות עבודה.

איפה לומדים גרפיקה ופרסום?

את מקצוע מעצבים גרפיים וגרפיקאים לומדים במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר להייטק וגרפיקה ממוחשבת. אם אתם  גרים רחוק ממקומות לימוד כמו תל אביב ירושלים, חיפה תוכלו ללמוד גם דרך האינטרנט  עם מורים פרטיים אחד על אחד. באמצעות מערכת למידה מקוונת בית הספר מספק לסטודנט תוכנה שמחברת בין מחשבים. באמצעות התוכנה המורה יכול לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר תוך הסברים איך לעצב וגרפיקה מקצועית. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת לסטודנט לקבל יחס אישי ותשומת לב מלאה לכל אורך הקורס. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית  כדי לפתח לסטודנט את היצירתיות בביצוע פרסומות.

הביקוש למעצבים גרפים בתעשייה.

חברות הייטק ומשרדי פרסום ליחסי ציבור משתמשים במעצבים גרפים באופן שוטף. נוכל לראות שיש מחסור  כיום בתחום בגלל שגם בתי דפוס וגם חברות הייטק משתמשים במעצבים גרפיים. בוגרי מסלול זה   בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ולתת שירותי גרפיקה ופרסום לחברות ולקוחות פרטיים בצורה פרטית אישית. עולם הפרסום רק  יתפתח כי יש  יותר אפשרויות לבעלי העסקים לפרסם על ידי קניית שטחי פרסום באתר האינטרנט או ברשתות החברתיות אינסטגרם בפייסבוק בצורה ממומנת או בחינם. לכל אורך הקורס תלמדו כיצד לפתח תיק עבודות כי מה  שרוצים לראות  היום  חברות המעסיקים זה אך ורק דוגמאות שעשיתם בתקופת הלימודים. דוגמאות שידברו על מה שקורה כיום בעולם הפרסום והשיווק תוכלו להשתלב בתעשייה במהירות. בחברות הייטק מעצב גרפיקה עובדים בצורה עצמאית עם למתכנתים ומעצבים אפליקציות לאתרי מסחר.