קורס עיצוב בחיפה והצפון  – לימודים גרפיקה בחיפה והצפון

רוצים להיות מעצבים גרפיים מבוקשים בתעשייה בישראל? על אפשרויות עבודה דרך האינטרנט שמעתם? במיוחד בשבילכם כתבה מדהימה שתסביר לכם מה לומדים כיום מעצבים גרפיים וגרפיקאים כדי להתחיל לעבוד בחברות הייטק. בכתבה תוכלו לראות סרטונים מדהימים ושיעורי גרפיקה שנעשו על ידי מעצבים גרפיים שעובדים בחברות הייטק ומשרדי הפרסום. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בתחום זה.
הביקוש בעולם העיצוב הגרפי הוא גבוה מאוד כי יש למעצבים גרפים כיום לאחר סיום הלימודים יותר אפשרויות לעבודה לעומת מה שקרה בעבר. אם הבוגרים בעבר היו עובדים אך ורק בעולם ההדפסה מכינים שלטים – שלטי חוצות כיום המצב שונה מאוד ובגלל מהפכת האינטרנט העולמית למעצבים גרפים יש יותר אפשרויות עבודה בחברות הייטק ומשרדי הפרסום. מותגים ועסקים לא יכולים להתקיים ללא מעצבים גרפיים ולכן הביקוש  הוא באופן שוטף להכנת פרסומות כדי להגביר את מערך יחסי הציבור והמיתוג.

מה לומדים מעצבים גרפיים?

עיצוב גרפי כולל אינספור תכנים וחוקים שקשורים לעולם העיצוב החל מיצירת קומפוזיציה ושילוב צבעוניות לעשיית פרסומות ומודעות הגרפיות
ברשתות החברתיות. בלימודי הגרפיקה תלמדו לעבוד על התוכנות הפופולריות של חברת אדובי ותבנו תיק העבודות על כך נרחיב בהמשך.

התוכנות הגרפיות של חברת אדובי.

לימודי עיצוב גרפי לומדים  תוכנות הפופולריות ביותר של חברת אדובי   פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין.  הלימודים הם לא רק על התוכנות עצמם אלה נפתח לכם את החשיבה היצירתית, כיצד מעצבים גרפיים מבטלים פרסומות על ידי מניפולציות שונות. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות בגלל שזה הדבר היחידי שיאפשר להשתלב לאחר סיום הלימודים במקומות עבודה.

איפה לומדים עיצוב גרפי בחיפה ובאזור הצפון.

בחיפה יש אינספור מכללות לעיצוב גרפי ואם אתם גרים רחוק מאזור זה תוכל ללמוד אונליין מהבית דרך מערכת לימודים מקוונים. בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב וגרפיקה דרך האינטרנט מספק מערכת למידה מקוונת לסטודנטים. באמצעות תוכנה זו הסטודנט יכול לעבוד אונליין אחד על אחד עם המורה מעבר לקו. באמצעות תוכנת החיבור המורה יכול לעבוד על המחשב של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר תוך הסברים על עולם העיצוב הגרפי.
כדי להתקבל לעבוד במשרדי פרסום לחברות היי-טק תצטרכו להכין תיק עבודות. אף אחד לא עסוק היום באיזה תעודה יש לכם או איפה למדת עיצוב גרפי מה שרוצים לראות זה תכלס מה אתם יודעים לעשות. ככל שתיק עבודות שלכם מדבר על מה שקורה היום בעולם העיצוב תוכלו להשתלב במהירות בעבודה.

עבודה מהבית והביקוש.

מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד ולכן השכר הוא גבוה מאוד. מעצבים גרפיים בסיום הלימודים יכולים להתחיל חברות הייטק ומשרדי פרסום עם שכר של 17000 שח נטו. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית לתת שירותי גרפיקה ופרסום לעסקים בצורה פרטית. בטופס בעמוד זה יש לכם אפשרות להשאיר פרטים ונציג הלימודים ישוחח איתכם על איך אפשר ללמוד מהבית את התחום המבוקש ביותר כך שגם אם אתם גרים בצפון הרחוק בהחלט  תוכלו לפתח מקצוע וכל זה דרך למידה אישית ופרטית לימודי תעודה לתיק עבודות. בלימודים אישיים כל היחס ותשומת הלב מופנה אך ורק לסטודנט מה שמאפשר בנייה של תיק עבודות מקצועי.