קורס מעצבים גרפיים – קורסים גרפיקאים

אם אתם מחפשים מקצוע שיפתח לכם אפשרויות לעבודה רבות בהחלט מקצוע מעצבים גרפיים יאפשר לכם לעבוד בהייטק, במיוחד בשבילכם בעמוד זה אינספור טיפים כיצד לללמוד להיות מעצבים גרפים נסביר לכם איך מקדמים עסקים דרך עיצובים גרפיים. בעמוד זה תוכלו לראות סרטונים מדהימים שמסבירים כיצד נוצרים גרפיקות ואיך עובדים במשרדי פרסום וחברות הייטק. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעסוק בתקשורת שיווקית וקידום עסקים.

מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה

עסקים לא יכולים להתקיים בלי מעצבים גרפיים שיהיו אחראים על פרסומות ומודעות שירוצו ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. כדי להגביר מודעות למותג על המעצבים הגרפיים לחשוב כיצד לשדר את המסר השיווקי בצורה נכונה לקהל היעד. במהלך הלימודים תלמדו מהו קהל היעד ואיזה צבעים ואלמנטים ויזואלים עליכם להשתמש כדי להגביר את תהליך קידום המכירות. לכל אורך הקורס תעבדו בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי שמבצעות פעולות שיווקיות דרך עיצובים גרפיים ואלמנטים ויזואלים.

בתוכנות הגרפיקה ובניה של פרסומות למודעות גרפיות.

האם מעצבים גרפיים רק עובדים בענף הדפסה? התשובה היא לא. למעצבים גרפים יש יותר אפשרויות לעבוד לאחר סיום הלימודים ונוכל לראות את זה על ידי פרסומות ומודעות שרצות ברשתות החברתיות או במקביל אפליקציות ומוצרים שונים שחברות הייטק מפתחות. מעצבים גרפיים מאוד מבוקשים מבוקשים בתעשייה כי יש להם היום יותר אפשרויות לעבודה לעומת העבר. התוכנות הגרפיקה באמצעותם מכינים את פרסומות ומודעות לתהליכי קידום מכירות או קידום מותג.

התוכנות הגרפיקה הנלמדות במהלך לימודים מעצבים גרפיים.

כדי לעצב אפליקציה ואתר אינטרנט צריך ללמוד את השפה העיצובית שמתאים לטרנדים החדשים ב-2020. תלמדו לעבוד על תוכנת הפוטושופ להכנת גרפיקות באמצעות תמונות. בתוכנת אילוסטרייטור תבנו מותגים ולוגואים לקידום המותג. בתוכנת אינדיזיין תעבדו בשיתוף פעולה עם סופרים להפקות ספרים להוצאות לאור. מעצבים גרפיים כיום צריכים לעבוד בכל התחומים כדי לתת ללקוחות את כל מה שהם צריכים במדיה אינטרנטית והמודפסת. אם בעבר  בבוגרים היו עובדים אך ורק בהדפסה המצב היום שונה ויש אפשרויות רבות למעצבים לעבוד בחברות הייטק בשיתוף פעולה של מתכנתים.

אפשרויות העבודה לאחר הלימודים

עולם האינטרנט יצאה מהפכה פרסומית בשנים האחרונות. לקוחות ומותגים יכולים לפרסם ברשתות החברתיות ונוכל לראות שטחי פרסום באתר האינטרנט או אפליקציות שמפרסמות עסקים. מעצבים גרפיים מאוד מבוקשים גם בענף הדפוס וגם באינטרנט. בהייטק אתם יכולים לעבוד עם מתכנתים ולעצב  מוצרים שחברות הייטק מפתחות. מרבית הבוגרים עובדים בתחום זה מהבית ונותנים שירותי תקשורת שיווקית וקידום מותגים בצורה פרטית. בגלל הביקוש המסיבי למעצבים גרפים בתעשייה מעצבים מתחילים יכולים להרוויח שכר של 17000 שח בחברות הייטק ובמידה ובוחרים לעבוד במשרדי פרסום על יכולים להרוויח שכר של 15000 שח.

מה צריך לעשות כדי להתקבל לעבוד בתחום העיצוב הגרפי?

כדי לעבוד בתחום העיצוב הגרפי אתם צריכים להכין תיק עבודות. תיק עבודות זה הדבר החשוב ביותר כדי להתחיל ולשווק המותגים או לעבוד בתחום ההייטק. חברות הייטק ומשרדי פרסום לא עסוקים באיזה תעודה יש לכם אלה הם רוצים לראות כיצד אתם מעצבים בהתאם לחוקים המקובלים כיום. ככל שתיק עבודות שלכם יכיל מאות עבודות  בעולם האינטרנט והעיצוב הגרפי רב-תחומי תוכלו לעבוד בתחום זה במהירות.

איפה לומדים מעצבים גרפיים?

מעצבים גרפיים לומדים במרכז ישראל תל-אביב, חיפה, ירושלים. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד תוכלו דרך לימוד אונליין באמצעות האינטרנט בלימודים פרטיים ללימודי תעודה ותיק עבודות. בשיטת לימודים פרטית אישית הסטודנטים מקבלים יחס אישי ותשומת לב מלאה עם מורה אישי. לכל אורך הקורס תעבדו על תיק עבודות בגלל שזה הדבר היחידי שיפתח לכם דלתות בתעשייה ולא תעודות.

איך לומדים עיצוב גרפי אונליין באינטרנט?

בית הספר ללימודי מקצועות ההייטק מספק תוכנה שמחברת בין מחשבים. מערכת הלימוד המקוונת מאפשרת למורה לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר תוך  הסברים כיצד לעצב גרפיקה שיווקית במהלך השיעור המורה נותן תרגילים לסטודנט והסטודנט מתרגל את כל מה שלמד. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לפתח את החשיבה היצירתית כיצד לבצע מיתוג ופרסומות לעסקים על ידי יחסי ציבור באינטרנט באמצעות אלמנטים ויזואלים ותמונות. לכל אורך הקורס השקעה בתיק עבודות גדולה מאוד כדי לגרום לסטודנט לעבוד כבר בתקופת הלימודים. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימודים איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה הישראלית מהבית.