קורס לימוד פוטושופ למתחילים בחיפה – PHOTOSHOP 2020

רוצים לדעת איך לעצב תמונות? איך מכינים אלבומים דיגיטליים ומתקנים תמונות לאחר צילום? הכנו לכם בעמוד זה אינספור סרטונים שיעזרו לכם להבין מה לומדים כיום בחיפה מעצבים גרפיים. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעסוק בתחום העיצוב תמונות.

איפה לומדים פוטושופ למתחילים בחיפה?

קורס פוטושופ לרוב נעשה במכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה כחלק ממסלול לימודי מעצבים גרפיים. אם אתם רוצים ללמוד רק את תוכנת פוטושופ לבד תצטרכו ללמוד בהוראה פרטית אישית או דרך לימודים מקוונים אונליין.

איך לומדים דרך האינטרנט?

בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב אונליין והייטק מספק תוכנה שמחברת בין מחשבים. באמצעות תוכנת חיבור זו המורה יכול לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט ולהסביר לו צעד אחר צעד איך לעצב גרפיקה פרסומית. באמצעות תוכנת החיבור המורה יכול להזיז את העכבר לסטודנט ולשוחח איתו דרך מיקרופון ואוזניות. הלימודים נעשים בצורה פרטית ואישית מה שמאפשר לסטודנט לקבל יחס אישי ותשומת לב מלאה לכל אורך שיעור. בשיעורים פרטיים מספיקים יותר ולא צריכים לעצור אף אחד כדי ללמוד.

מה לומדים בתוכנת הפוטושופ?

בתוכנת הפוטושופ תלמדו איך לעצב גרפיקה פרסומית להכנת מודעות לקידום יחסי ציבור לעסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ותלמדו במקביל איך  לתקן תמונות לאחר הצילום. פוטושופ נחשבת לתוכנה מניפולטיבית מאוד ומאפשרת אינספור דברים לעשות בתוכנה כך שזה לא משנה מה תילמדו בתוכנה מה שחשוב שבסופו של דבר תנסו ליישם את חוקי העיצוב בתוכנה. בתוכנת הפוטושופ כולם לומדים באותה צורה את כל הכלים לאורכה ולרוחבה כל אחד לוקח בסופו של דבר את המטרות האישיות שלו ללימודי התוכנה. ברגע שאתם נרשמים לקורס פוטושופ מומלץ לשוחח עם יועץ לימודים ולהסביר לו את המטרות שאתם צריכים

אפשרויות העבודה לאחר סיום לימודי תוכנת הפוטושופ.

באמצעות לימוד תוכנת פוטושופ תקבלו תעודה ותכינו תיק עבודות בסיום הלימודים. תוכלו לעבוד במשרדי פרסום ולפרסם עסקים ברשתות החברתיות. תוכנת פוטושופ מניפולטיבית מאוד ומאפשרת לכל אחד להכניס תמונה סתמית ומשעממת ולתת לה אפקטים מדהימים על ידי שימוש בפילטרים ומברשות. התוכנה מלאה בכלים מניפולטיביים ומאפשרת למעצבים גרפים להכין רקעים או טקסט מעל התמונה. בסופו של דבר מה שחשוב בלימוד תוכנת פוטושופ זה התרגול התוכנה מלאה בכלים מעמיקים וככל שיותר תתרגלו את החומר בצורה מסודרת תוכלו להגיע לרמות עיצוב מאוד גבוהות. המטרה בלימודים זה לפתח לכם את היצירתיות והכישרון תוך הבנה מעמיקה של נושאי הלימודים לכל הרבדים. תקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי לחזור על פקודות ולשלב בין כל השיעורים. Photoshop זה שפה לכל דבר וככל ששולטים בה יכולים לעבוד במהירות ולפתח עיצובים מדהימים.תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.