קורס גרפיקה ממוחשבת צפון – קורסים עיצוב גרפי בצפון

גרים באזור הצפון ורוצים ללמוד גרפיקה ומולטימדיה? איפה לומדים באזור חיפה והצפון לפרסם עסקים ברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם? בכתבה הבאה אינספור טיפים מקצועיים איך אפשר ללמוד עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת לעולם האינטרנט וחברות הייטק. בעמוד זה תוכלו לראות סרטונים וטיפים מקצועיים שנעשו על ידי מעצבים גרפיים שעובדים במשרדי פרסום וחברות היי-טק. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל ללמוד את התחום המבוקש ביותר בישראל.

הביקוש בתעשייה למעצבים גרפים גרפיקאים.

עסקים ומותגים לא יכולים להתקיים בלי מעצבים גרפיים. המעצבים והגרפיקאים אם הם אלה שאחראים על תקשורת שיווקית ופרסום לעשיית יחסי  ציבור דרך מודעות גרפיות שהם מכינים לפרסום ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. נוכל לראות מכל עבר באינסטגרם וגם בפייסבוק פרסומות שמוכרות מוצרים שונים או מגבירים את המודעות למותג. המעצבים הגרפיים הם אלה שאחראים על סגנון עבודה זה ולכן יש ביקוש מסיבי לגרפיקאים.

אפשרויות העבודה

אם בעבר מי שסיים לימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב היה עובד אך ורק בענף הדפוס היום המצב שונה מאוד. לגרפיקאים יש יותר אפשרויות עבודה והם עובדים בחברות הייטק בשיתוף פעולה עם מתכנתים או במשרדי פרסום אינטרנטיים לשיווק עסקים. מהפכת האינטרנט בעשור האחרון יצרה אינספור אפשרויות למעצבים גרפים לעבודה לפרסום עסקים. לעסקים יש יותר אפשרויות פרסום וככל שהאפליקציות ימשיכו להתפתח הביקוש למעצבים גרפים רק ילך ויגדל והמחסור בענף הדפוס ימשיך להיות. בוגרים ללימודי עיצוב גרפי מקצועי יכולים להתחיל במשרדי פרסום וחברות הייטק עם שכר של 17 אלף שח.

איפה לומדים עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת בצפון?

מכללות לעיצוב גרפי בצפון ובתי ספר נמצאים באזור חיפה. אם אתם גרים רחוק מאזור מגורים זה תוכלו ללמוד דרך בית ספר ללימודי מקצועות העיצוב ההייטק אונליין. בית הספר מספק לסטודנט מערכת למידה מקוונת אונליין דרך המחשב. באמצעות תוכנת חיבור זו המורה יכול לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט ולהנחות אותו צעד-אחר-צעד איך להכין גרפיקה פרסומית לאתר אינטרנט. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות מה שמאפשר למורה ולסטודנט ללמוד בצורה פרטית אישית בנוחות מקסימאלית וכל זה מהבית. בלימודים פרטים אישיים הסטודנט מקבל את כל תשומת הלב והיחס האישי מה שגורם לתיק עבודות להיות מקצועי וטוב. תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה בטופס צור קשר ונציג הלימודים ישוחח איתכם איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו את כל חוקי העיצוב הגרפי המקובלים כיום ב-2020. תלמדו מהי תקשורת שיווקית וכיצד  לשווק עסקים כדי לעשות יחסי ציבור על ידי שימוש בתוכנות גרפיות המפורסמות ביותר של חברת אדובי. התוכנות שאיתם תעבדו הם  פוטושופ – אילוסטרייטור,  – תוכנת אינדיזיין. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בבנייה של דוגמאות רבות שתעשו בתקופת הלימודים.

לסיכום.

מה שחשוב היום כדי להתקבל ולעבוד בעיצוב גרפי ומשרדי פרסום או חברות הייטק זה אך ורק תיק עבודות. אף אחד לא מעניין אותו איפה למדתם או איזה תעודה יש לכם. מה שרוצים לראות דוגמאות שעשיתם בתקופת הלימודים. ככל שהדוגמאות שלכם ידברו על רלוונטיות ומה שקורה כיום בתעשייה תוכלו להתקבל לעבודה במהירות. נוכל להגיד לכם שמרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ולהרחיב את אפשרויות העבודה גם לעולם הדפוס וגם לעולם ההייטק. ככל שתיק עבודות שלכם יכיל עבודות מקצועיות לפי הטרנדים החדשים שמקובלים תוכלו להתחיל לעבוד כבר בתקופת הלימודים. נוכל להגיד לכם שתחום עיצוב גרפי הוא תחום שמאפשר לאנשים אין ספור סגנונות עבודה והתפתחות. ככל שהעולם האינטרנט ממשיך להתקדם הביקוש למעצבים גרפיים רק ילך ויגדל.