קורס גרפיקה ממוחשבת חיפה – קורסי עיצוב וגרפיקה בצפון

הידעתם שמעצבים גרפים מבוקשים מאוד בתעשייה בישראל? יש ביקוש אדיר בתעשיית קידום ופרסום לעסקים. הסיבה כי יש יותר אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים. אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בדפוס היום המצב שונה מאוד וחברות הייטק משתמשות במעצבים גרפיים כדי לקדם ולשווק מוצרים בצורה מעוצבת. מתכנתים לא יודעים את עולם העיצוב ולכן מעצבים גרפיים הם אלה שקובעים איך המוצר שחברות הייטק מפתחות יהיה. מעצבים גרפיים מעצבים אפליקציות ואתרי מסחר אונליין ועוד אינספור מוצרים שלחברות הייטק מפתחות. חיפה העיר עם ריכוז חברות ההייטק הגדול במדינת ישראל באזור מתם ביקנעם ולכן המעצבים מבוקשים מאוד באזור זה.

מה מעצבים גרפיים עושים במשרדי פרסום

בכתבה במיוחד בשבילכם אינספור שיעורים  שנעשו ביוטיוב שיסבירו לכם מה מעצבים גרפיים עושים במשרדי פרסום וחברות הייטק. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בתחום זה מהבית באינטרנט או לעבוד בחברות הייטק. תוכלו לראות את החשיבה הרחבה של מעצבים גרפיים שמשתמשים בעט דיגיטלי בשימוש בפקודות כדי לתת לכם אינדיקציה לקראת מה אתם הולכים. נוכל להגיד לכם שמי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי בהחלט ימצא בתחום זה אפשרויות קידום והתפתחות בקריירה המקצועית והעסקית במידה ותבחרו לעבוד בתחום זה כפרילנסרים.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בלימודי גרפיקה ממוחשבת בחיפה תלמדו את כל השפה העיצובית כיצד לקדם ולתפרסם עסקים באמצעות הרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תלמדו את חוויית המשתמש באתר האינטרנט וכיצד לעבוד עם ערכות לבניית אתרים בקוד פתוח. לימודי גרפיקה ממוחשבת תלמדו את התוכנות הגרפיקה של חברת אדובי איתם תעבדו במשרדי פרסום ויחסי ציבור.

התוכנות הגרפיות בלימודי גרפיקה ממוחשבת.

במסלול לימודים תצטרכו לבנות תיק עבודות שיכלול מאות עבודות בגרפיקה בעולם הפרסום. תלמדו לעבוד על תוכנת הפוטושופ להכנה פרסומות באמצעות תמונות. באילוסטרייטור תלמדו לעבוד על הכנת תדמית אישית ועסקים כגון לוגואים.  באינדיזיין תעבדו בשיתוף פעולה עם סופרים להפקות ספרים להוצאה לאור. לכל אורך הקורס תצטרכו להרכיב  תיק עבודות בתוכנות.

תיק עבודות למה הוא כל כך חשוב בעולם הפרסום ויחסי הציבור?

בתיק עבודות רואים כיצד שילבתם את כל חוקי העיצוב באמצעות התוכנות של חברת אדובי. תיק עבודות זה הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל לעבוד בחברות הייטק ומשרדי פרסום. לפני שיזמינו אתכם לראיון עבודה יבקשו לראות מה אתם יודעים לעשות באמצעות קישור שתשלחו לחברה. במידה והעבודות שלכם מתאימים למה שקורה כיום בעולם העיצוב הגרפי ב-2020  תוזמנו לראיון עבודה.

איפה לומדים בחיפה עיצוב וגרפיקה ממוחשבת?

בחיפה יש אינספור מכללות ובתי ספר לגרפיקה והייטק. במידה ואתם גרים בצפון הרחוק תוכלו ללמוד אונליין דרך האינטרנט באמצעות מערכת למידה אינטרנטית שמאפשרת ללמוד בצורה פרטית ואישית אחד על אחד. באמצעות מערכת לימוד זה המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר עם הסברים איך לעצב גרפיקה בצורה מקצועית ונכונה. השיעור  פרטי לכל דבר אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת יחס אישי לכל אורך השיעור ותשומת לב מלאה.. בסיום כל שיעור גרפי אתם מקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי לחזור על מה שעשיתם בשיעור כדי לפתח לכם את היצירתיות והחשיבה הרחבה כיצד לשווק עסקים.

הביקוש

הביקוש  בתחום העיצוב הגרפי הוא רחב מאוד כי יום יש אינספור מקומות עבודה שמעצבים יכולים להשתלב לאחר סיום הלימודים. בוגרים של לימודי עיצוב גרפי יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח במשרדי פרסום וחברות היי-טק. מרבית הבוגרים בתחום הגרפיקה והפרסום מעדיפים לשווק עסקים בצורה פרטית ואישית  כדי לעבוד כפרילנסרים מהבית.

יצירת קשר.

בעמוד זה יש טופס צור קשר תוכלו להשאיר פרטים ונציג הלימודים ישוחח איתכם ויסביר לכם איך אפשר ללמוד את התחום הזה מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות. תוכלו לקבל פרטים כיצד אפשר להתחיל לעבוד לאחר סיום הלימודים. במסגרת הלימודים המורים יחשפו אתכם לקבוצות בפייסבוק כדי להראות איך אפשר להתחיל לעבוד כבר בתקופת הלימודים. מי שאוהב את עולם העיצוב גרפיקה ממוחשבת בהחלט ימצא בתחום זה התפתחות אדירה כי הטכנולוגיה לא הולכת לעצור.