קורס אילוסטרייטור חיפה  ILLUSTRATOR

תוכנת אילוסטרייטור שימושית מאוד בעולם העיצוב הגרפי ציור אופנה ואדריכלים. הביקוש לידע בתוכנה הוא עצום ולכן אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור בחיפה כתבה זו בהחלט תאפשר לכם לקבל פרטים איך מתחילים. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים מדהימים שנעשו על ידי מעצבים גרפיים שעובדים בחברות הייטק ומשרדי פרסום כדי להסביר לכם מה תוכנת אילוסטרייטור מסוגלת. השיעורים נעשו בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה ללמוד לעבוד בתוכנת גרפיקה ממוחשבת וקטורית.

איפה לומדים את תוכנת אילוסטרייטור בחיפה והצפון?

תוכנת אילוסטרייטור נלמדת כחלק ממסלול מעצבים גרפיים גרפיקאים ללימודי תעודה בתקשורת חזותית או בצורה פרטית אישית בחיפה. במידה ואתם גרים רחוק ממקום הלימודים תוכלו ללמוד את כל התחום הזה אונליין מהבית דרך לימודים מקוונים, המורה מחובר אליכם ישירות למחשב.

איך לומדים מהבית אונליין את התוכנה?

כן אתם יכולים ללמוד מהבית עם מורה שמחובר אליך למסך. המורה והסטודנט יושבים באותה שעה במחשב והמורה יכול לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה מסביר דרך מיקרופון ואוזניות או בצורה טלפונית איך לעבוד על תוכנת אילוסטרייטור. המורה מזיז את העכבר ומסביר בצורה מעמיקה איך לבצע עיצובים שונים. במידה ויש נושא בשיעור שהוא לא ברור או שהסטודנט רוצה שהוא יחזור שוב על החומר המורה יסביר את כל המהלכים עד להבנה מלאה. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לחזור על החומר והיחס האישי עם תשומת לב מלאה הם אלה שגורמים לסטודנט ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור בצורה מעמיקה. התמיכה היא לא רק בשיעור עצמו ואם יש לסטודנט שאלות הוא יכול לפנות גם במהלך השבוע.

תוכלו  להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ונציג  הלימודים ישוחח איתכם איך אתם יכולים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות.

שימושי אילוסטרייטור  בעולם העיצוב הגרפי

תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת למעצבים גרפים לבצע מניפולציות על ידי צורות וקווים שונים. התוכנה אחראית על כל תהליך המיתוג ובאמצעותה אפשר לצייר ולהכין גרפיקות לעולם העסקים. נוכל לראות שימוש בתוכנת אילוסטרייטור בעולם הדפוס על ידי הכנת שלטים, חוברות, פליירים ועוד אינספור תחומים. תוכנת אילוסטרייטור וציור דיגיטלי מאוד מניפולטיבית ביצירת קווים עגולים על ידי הקלקות של נקודות ליצירת תרשימים. באמצעות התוכנה אפשר לצייר גרפיקה דיגיטלית מה שמאפשר למעצבי אופנה להכין את כל  הסקיצות לבגדים. בעולם העיצוב אופנה התוכנה שימושית מאוד כי באמצעותה מכינים תיק מוצר ואת כל הבגדים במחשב.

תרגול התוכנה בשיעורי הבית.

בסופו של דבר תוכנת אילוסטרייטור  שפה לכל דבר. ככל שמתרגלים את כל השלבים אפשר לפתח את היצירתיות ולשלוט בכל פקודות שהתוכנה מאפשרת. התרגול ושיעורי הבית יאפשרו לכם לחשוב בצורה רחבה יותר ולפתח לכם את היצירתיות לכל אורך הקורס. אין ספק שכדי ללמוד את התוכנה צריכים למצוא זמן להכין שיעורי בית ותרגילים.

בעמוד זה תוכלו לראות סרטונים רבים שנעשו על ידי מעצבים גרפיים כדי להראות לכם מהי מניפולציה גרפית וכיצד אילוסטרייטור משרתת את עולם הפרסום והשיווק. מי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי בהחלט ימצא חוויה מדהימה בלמידת התוכנה.

ב-2020  חברת אדובי שינתה את כל פני  התוכנה וכיום יש יותר אפשרויות בטכניקות לעבוד בצורה מהירה. לכל אורך הקורס תבנו תיק עבודות לכל מטרה כי בסופו של דבר כולם לומדים את אותם הכלים רק כל אחד לוקח את המטרות האישיות שלו מהתוכנה. זה לא משנה אם אתם צריכים להכין הדמיה דיגיטלית או ציור דיגיטלי או במקביל להכין לוגו לעולם העסקים. צפייה מהנה.