עיצוב גרפי רמת ישי. – גרפיקה ממוחשבת לימודים

רוצים ללמוד עיצוב וגרפיקה ממוחשבת ברמת ישי והצפון? איך אפשר לשווק  פרסומות דרך מודעות?    בכתבה  אינספור טיפים וטריקים ממעצבים גרפים  המבצעים  במקומות עבודה אם אתם גרים ברמת ישי  תוכלו לחסוך דרך שיטת לימודים מדהימה שתאפשר לכם להתחיל ללמוד כבר מחר מהבית. בעמוד זה הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר מדהימים על עולם העיצוב הגרפי כדי לתת לכם אינדיקציה ומידע לקראת מה אתם הולכים. השיעורים מוסברים בשפה העברית על ידי מורים לתקשורת חזותית בתעשיית ההיי-טק והעיצוב.

מה לומדים כדי להיות מעצבים גרפיים?

כדי להיות מעצבים גרפיים אתם צריכים ללמוד את השפה העיצובית של תקשורת חזותית שמקובלת בעולם ההייטק ומשרדי הפרסום. תלמדו כיצד לשלב צבעים תוך מתן דגש לויזואליות  מול קונספט שאליו אתם הולכים לעצב. עבודה בעיצוב גרפי מתבצעת בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי ולכל אורך קורס יהיו  תרגילים מעשיים כדי לפתח את היצירתיות והכישרון העיצובי. תיק עבודות נבנה לכל אורך הקורס והעבודה בתוכנות אדובי.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו כיצד לעבוד בתכנות הפופולרית שאיתם מעצבים גרפיים עובדים במשרדי הפרסום והשיווק. עסקים כיום לא יכולים בלי מעצבים גרפיים כי הם אלה שמעצבים  אתר אינטרנט או את המודעה  ברשת החברתית פייסבוק ואינסטגרם. תלמדו לעבוד על תוכנת הפוטושופ  אילוסטרייטור, indesign. במהלך הלימודים תקבלו תרגילים לעבודה בתוכנות כדי לשלוט ולפתח את היצירתיות על ידי שימוש בפקודות .

איך אפשר ללמוד בתחום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית דרך האינטרנט?

לא רוצים לנסוע לחיפה ולבזבז שעות על נסיעות ולמצוא חניה? גרים באזור הצפון הרחוק ולא יודעים איך להגיע למרכז ללמוד? תוכלו ללמוד דרך בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב אונליין והייטק וכל זה מהבית בלמידה מקוונת. בית הספר מספק לסטודנטים מערכת לימוד מרחוק שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המחשב של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יוכל להזיז את העכבר של הסטודנט וללמד אותו צעד-אחר-צעד איך לעצב גרפיקה בצורה מקצועית. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע דרך הטלפון או דרך המחשב באמצעות מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו כל תוכנות השמע שעובדות כיום.

בכל שיעור תקבלו  תרגילים ונושאים ואם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור שוב עד שתבינו את כל החומר. בלמידה אישית ופרטית תשומת הלב לסטודנט ויגרום להתקדם בקצב מהיר תוך שמירה על תיק עבודות. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

כיום מעצבים גרפיים עובדים בחברות פרסום והייטק או שעובדים בתחום זה מהבית.

אם אתם בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית תוכלו לדעת שיש לכם אינספור אפשרויות לעבודה דרך האינטרנט. שיווק עסקים ברשתות החברתיות או במקביל לעבוד עם חברות הייטק עיצוב והכנת אפליקציות לעולם כולו. אין ספק שתחום העיצוב הגרפי פותח אינספור דלתות אם אתם חושבים בצורה יצירתית. ככל שעולם האינטרנטי יגדל אפשרויות עבודה למעצבים גרפים רק יגדלו והביקוש בהתאם.

לסיכום

לסיכום מה שחשוב כיום בעולם העיצוב הגרפי זה לא  תעודות שתקבלו אלא אך ורק תיק העבודות. אם תיק העבודות שלכם יכיל אפליקציות ואתרי אינטרנט בצורה מקצועית   תוכלו להשתלב במהירות לעבודה. חברות הייטק רוצים לראות חדשנות וכיצד אתם מעבירים פרסומות וגרפיקה בצורה מקצועית על ידי האלמנטים. עולם העסקים רוצה תכלס ובהתאם אתם צריכים להתאים את עצמכם תעודות כבר לעולם לא מה שהיה פעם לאף אחד.