עיצוב גרפי ואיור  לימודים ועל התוכנות

רוצים לדעת איך לצייר במחשב? אוהבים את עולם הציור בצורה הדיגיטלית? מה הקשר בין עיצוב גרפי לאיור?

במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים שנעשו ע”י מעצבים גרפיים וגרפיקאים כדי להסביר לכם כיצד תוכנת אילוסטרייטור מניפולטיבית מאוד בעולם ציור הדיגיטלי. באמצעות התוכנה מכינים גרפיקות וציורים לעולם העסקים החל מלוגואים ועד לאנימציות שונות שהולכות למשחקי מחשב. האם רק מעצבים גרפיים משתמשים בתוכנה? התשובה היא לא, מעצבי אופנה, ציורים דיגיטליים, עיצוב גרפי, אדריכלים, הדמיות דיגיטליות ועוד אינספור תחומים.

מה אילוסטרייטור מסוגלת לעשות?

תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה הפופולרית ביותר שמעצבים גרפיים ללימודי תעודה במכללות עיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת משתמשים. באמצעות התוכנה אפשר לבצע לוגואים או לבנות תדמית עסקית לעסקים. התוכנה  מרכזית מאוד ותיק  עבודות של מעצבים גרפיים צריך לכלול אינספור עבודות מעולם הפרסום והשיווק מתוכנת אילוסטרייטור.

ציור דיגיטלי בתוכנת אילוסטרייטור.

לתוכנה יש כלים רבים שמאפשרים לכל אחד לצייר בקלי קלות בתוכנה. זה לא משנה אם יש לכם ניסיון בציוד דיגיטלי או שאתם רק מתחילים כרגע לצייר לתוכנה יש פקודות מאוד מדהימות שעל ידי שימוש בהם תוכלו לקחת כל גרפיקה ולהפוך אותה לציור. לתוכנה יש כלי נקודות על ידו תוכלו לארגן את כל הצורות. על ידי עיגולים וקווים תוכלו לבנות  כל ציור ולתת הנפשות והצללות כדי ליצור עומק ואותנטיות בציור.

התרגול במהלך השיעורים.

כדי להצליח בלימודי התוכנה בעולם הציור תצטרכו למצוא זמן כדי לתרגל את החומר. כמו כל דבר עולם הציור הדיגיטלי זה שפה שעל-ידי שלבים אתם מגיעים לרמות גבוהות בציור דיגיטלי. ככל שתכינו שיעורי-בית ותרגילים שתקבלו מהמורים שלכם תוכלו לשפר את יכולות האיור ולהגיע לרמות גבוהות ביצירת דמויות, חללים, ועוד אינספור תחומים עולם הקומיקס והקריקטורה.

אין לי זמן ללכת ללמוד ציור איך אני יכול ללמוד מהבית?

ציור למתחילים ומתקדמים בתוכנת אילוסטרייטור יכולים להתקיים אונליין דרך האינטרנט דרך בית ספר לציור במחשב. באמצעות בית הספר המורה מספק לסטודנט תוכנה שמחברת בין מחשבים. דרך הלימודים המקוונים המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט  ולעבוד על תוכנת אילוסטרייטור מרחוק. באמצעות מערכת הלמידה המורה יכול להזיז את העכבר ולהסביר לסטודנט איך להפעיל את תוכנת אילוסטרייטור בצורה מקצועית. השיחה בין המורה לסטודנט במהלך שיעור ציור מתקיים דרך מיקרופון ואוזניות או בצורת טלפונית. אם יש נושא בשיעור שהוא לא ברור המורה יחזור שוב על כל המהלכים עד שהסטודנט יקבל את כל החומר בצורה טובה. בסיום כל שיעור אונליין מתקבלים שיעורי-בית תרגילים כדי לחזור על החומר ולפתח את היצירתיות והכישרון העיצובים.

התעודה ותיק עבודות.

לכל אורך הלימודים הסטודנטים מקבלים תרגילים כדי לבנות דמויות או ציורים בסגנונות שונים. בסיום הקורס תבנו תיק עבודות ותעודת תתקבל בסוף.  בוגרים ללימודי  ציור עובדים בשיתוף פעולה עם מעצבים גרפיים להכנת לוגואים לעולם המסחר ולמשחקי מחשב. תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת גרפיקה וקטורית ומתוך סגנון עבודה זה אפשר לקחת את הדמויות והציורים שאתם עושים בתוכנת אילוסטרייטור ולהכניס אותם למשחקי המחשב. גרפיקה וקטורית  מאוד מבוקשת בתעשייה כי אפשר להגדיל ולמתוח את הגרפיקה בלי נזק לציור.

לסיכום בסופו של דבר תוכנת אילוסטרייטור משרתת קהלי  יעד רבים. כולם לומדים את אותם הכלים וכל אחד לוקח את סגנונות העבודה למטרות האישיות שלו. זה לא משנה אם אין לכם ניסיון בציור דיגיטלי, אתם תלמדו את כל השלבים ממתחילים ועד  מתקדמים. תוכלו לראות בעמוד זה אין ספור טיפים שיסבירו לכם כמה תוכנת אילוסטרייטור  ידידותית להפעלה.