מכללות לעיצוב גרפי בירושלים – קורסים גרפיקה ממוחשבת ירושלים

הביקוש למעצבים גרפיים בירושלים רק הולך וגדל בשנים האחרונות. הסיבה לביקוש בגלל שירושלים מלאה בחברות הייטק ומשרדי פרסום. היום לבוגרי לימודי עיצוב גרפי יש יותר אפשרויות לעבודה בחברות הייטק ומשרד הפרסום לעומת מה שקרה בעבר. מהפכת האינטרנט בעולם יצרה אפשרויות עבודה בשיתוף פעולה עם מתכנתים להכנת אפליקציות ואתרי  סחר. בכתבה הבאה תוכלו לראות סרטון הסבר מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה. השיעורים נעשו ביוטיוב ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל ללמוד להיות מעצב גרפי או גרפיקאית.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

עיצוב גרפי לומדים איך להבין את השפה העיצובית לקידום עסקים ויצירת תקשורת שיווקית ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. במקביל תלמדו מהצרכים עולם הדפסה וכיצד לעצב גרפיקה בצורה הנכונה על פי החוקים החדשים בעולם העיצוב ב-2020. תלמדו מה עם הטרנדים החדשים וכיצד להבין קהל יעד בהכנת עיצובים גרפיים. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בשימוש שלה תוכנות גרפיקה של חברת אדובי ליצירת מניפולציות על ידי שימוש לתמונות או אלמנטי ויזואלים

התוכנות הגרפיות בלימודים מעצבים גרפיים.

כדי להיות מעצב גרפי וגרפיקאי מוצלח עליכם ללמוד לעבוד להשתמש בתוכנות של חברת אדובי. את כל השפה העיצובית וכיצד לבצע יחסי ציבור  באמצעות תוכנות פוטושופ אילוסטרייטור, אינדיזיין. השימוש בתוכנות הגרפיקה יאפשר לכם להכין פרסומות ומודעות לרשתות החברתיות ולקדם עסקים על ידי מודעות גרפיות שתכינו. לכל אורך הקורס תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי לפתח את היצירתיות והחשיבה כיצד לעצב גרפיקה בצורה הנכונה בהתאם לקהל היעד שאליו אתם הולכים לעצב. בתחום העיצוב הגרפי אין ספק כדי להצליח בתחום זה עליכם לתרגל את השיעורים כדי לשלוט בתוכנות ולעבוד בצורה מהירה.

גרים רחוק מירושלים?

לא רוצים לבזבז שעות ונסיעות?  תחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במכללות ובתי ספר להייטק בירושלים או דרך לימודים מקוונים אונליין באינטרנט עם מורים פרטיים בעיצוב וגרפיקה אחד על אחד. בית הספר ללימודי מקצועות ההייטק מספק מערכת ללימוד גרפיקה ממוחשבת בצורה מקוונת. באמצעות מערכת זו המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר אחד על אחד תוך שיחה עם מיקרופון ואוזניות. במהלך השיעור המורה יסביר מהלכים שונים איך לעצב גרפיקה פרסומית  ויחסי ציבור בתוכנת פוטושופ או כל תוכנה אחרת לאחר ההסבר של המורה הסטודנט צריך לתרגל את החומר. אם יש נושא לא ברור המורה יחזור שוב עד שכל החומר יובן.

תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי לימודים איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה הישראלית בהייטק ומשרדי הפרסום.

שכר מעצבים גרפיים לעבודה מהבית.

הביקוש הגבוה למעצבים גרפיים מורגש מאוד ברשתות החברתיות כמו פייסבוק. יש אינספור מודעות דרושים בקבוצות שונות ולכן השכר הוא גבוה בגלל שיש ביקוש גם לעולם ההייטק וגם לעולם הדפוס. שכר של מעצבים גרפיים מתחילים ללא ניסיון יכול להתחיל ב 17 אלף שח בחברות היי-טק ובבתי דפוס קצת פחות. אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים אך ורק להכין שלטים ומדבקות היום המצב הוא שונה בגלל שיש לעסקים אינספור מקומות חדשים שהם יכולים לפרסם באינטרנט. האפשרות לעבודה מהבית היא מאוד מקובלת ומרבית הבוגרים  עובדים מהבית בצורה פרילאנס ונותנים שירותי גרפיקה ופרסום לעסקים בצורה פרטית ואישית. תוכלו כבר בתקופת הלימודים להתחיל להתחבר עם לקוחות וחברות ולהציע שירותי עיצוב כדי לבנות לכם תיק עבודות.

תיק העבודות ותנאי הקבלה לעבודה בעיצוב גרפי.

זה לא משנה איפה למדת עיצוב גרפי או איזה תעודה יש לכם. נוכל להגיד לכם שיש מעצבים גרפיים בתעשייה שלא למדו אף פעם עיצוב גרפי ויש להם עסקים פרטיים ונותנים שירותי גרפיקה ופרסום לחברות הייטק. מה שחשוב בתחום העיצוב הגרפי זה לא התעודה אלא אך ורק איך תיק העבודות שלכם נראה. ככל שתיק העבודות שלכם ידבר על רלוונטיות ותשתמשו בעיצובים גרפיים שמותאמים לחוקי עיצוב הטרנדים החדשים ב-2020 תוכלו בהחלט להתקבל למקומות עבודה במהירות. תיק עבודות שלכם צריך לכלול מאות של עבודות החל מהכנת מודעות גרפיות, לוגואים, פולדרים ועבודות לעולם האינטרנט כמו אפליקציות ואתרי אינטרנט. ברגע שתרצו להתחיל לעבוד בתחום זה תצטרכו לשלוח תחילה קישור של כל העבודות שעשיתם בתקופת הלימודים ורק לאחר שיצפו בעבודות שלכם יזמינו אתכם לראיון עבודה במידה ותיק העבודות שלכם מקצועי.