מורים פרטיים פוטושופ – שיעורים פרטיים בגרפיקה ממוחשבת

תוכנת הפוטושופ נחשבת לאחת התוכנות המניפולטיביות ביותר שמאפשרות למעצבים גרפים וצלמים לבצע מניפולציות לצורך פרסום ועיבוד תמונה. בכתבה הבאה  במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר מה פוטושופ מסוגלת לעשות. שיעורים בגרפיקה ועיצוב ממוחשבים כדי להראות לכם כמה קל לעצב בתוכנת פוטושופ פרסומת לעיצוב גרפי בפייסבוק או באינסטגרם. תוכלו לראות סרטים שווים בעולם התקשורת החזותית ולבדוק איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית אונליין.

שיעורים פרטיים בפוטושופ

מחפשים מורים לגרפיקה ועיצוב ממוחשבים בצורה פרטית? לא רוצים לבזבז זמן על שעות נסיעה לבית הספר? במידה ואתם רוצים ללמוד מהבית בצורה פרטית ואישית  אפשר ללמוד אונליין דרך הוראה פרטית המורה מחובר אליך אונליין דרך המחשב. בית ספר מספק תוכנה חיבור אונליין ודרך מערכת הלמידה המקוונת המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יסביר מהלכים איך לעצב בתוכנת פוטושופ ולאחר הסבר של המורה  תצטרך לתרגל כדי לראות שבאמת החומר מובן. אם יש נושא בשיעור שהוא לא ברור המורה יחזור שוב עד שכל החומר ברור,  השיחה בין המורה לסטודנטים מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות מה שמאפשר שיחה לכל דבר בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת.

לימודים פוטושופ.

זה לא משנה איפה אתם גרים בירושלים, חיפה, תל-אביב, כל אחד יכול ללמוד מהבית בשיעורים פרטיים בפוטושופ וכל מה שתצטרכו זה אך ורק חיבור לאינטרנט. בלימודי פוטושופ לומדים את התוכנה בצורה כללית וכל אחד בסופו של דבר לוקח את המטרות האישיות שלו. מי שלומד פוטושופ לעולם העיצוב הגרפי לומד כיצד לפתח ולעצב מודעות גרפיות לקידום מכירות ויחסי ציבור לעסקים. לעומת מי שלומד גרפיקה וצילום צריך ללמוד תוכנת פוטושופ כדי לערוך ולתקן תמונות לאחר צילום. בסופו של דבר כולם לומדים את אותם סגנונות העבודה רק שכל אחד לוקח את המטרות האישיות שלו.

איפה פוטושופ שימושית?

נוכל לראות עיצובים שונים שנעשו לקידום ויחסי ציבור באינטרנט  מודעות גרפיות שרצות בפייסבוק ובמקביל נוכל לראות עיצובים שנעשו לעולם האפליקציות. במידה ואתם לומדים את פוטושופ בצורה פרטית תוכלו להגיש נושאים שונים למורה ולפי זה הוא ילמד אתכם את הדברים שאתם צריכים לקורס.

בכל הסרטונים פה תוכלו לראות מניפולציות איך אפשר להכניס טקסט בתוך צורה ולהמשיך ולעשות מניפולציה בעיצוב גרפי. בסופו של דבר ככל שיודעים את התוכנה לאורכה ולרוחבה אפשר לבצע כל מניפולציה גרפית לקידום עסקים באינטרנט. התוכנה מלאה בכלים מניפולטיבים ובשנה האחרונה חברת אדובי הכניסה כלים חדשים שגורמים למעצבים גרפים לעבוד יותר מהר לעיצוב גרפי של מודעות.

לסיכום. לימודי תוכנת הפוטושופ בצורה פרטית  אישית תקבלו תעודה בסיום הלימודים ותרגילים לכל אורך הקורס. במהלך הקורס תבנו תיק עבודות כדי להכין סגנונות שונים לצרכים האישיים שלכם. בסופו של דבר תוכנת הפוטושופ שפה לכל דבר ושמתרגלים אותם בצורה מעמיקה אפשר לפתח את היצירתיות והחשיבה הרחבה לכל סגנון של העבודה.