ללמוד עיצוב גרפי במתנ”ס – לימודים גרפיקה ממוחשבת ועיצוב – ללמוד להיות מעצבים גרפיים ולעבוד מהבית

היום בכל מקום צריכים מעצבים גרפיים כי הם אלה שמעצבים את כל הפרסומות שאתם רואים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. למעצבים גרפיים יש יותר עבודה לעומת מה שהיה בעבר ולכן אנחנו נסביר לכם בכתבה למה מעצבים גרפיים הם כל כך מבוקשים בתעשייה ב2020. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר מדהימים ביוטיוב שיסבירו לכם איך מעצבים מודעה בפייסבוק או כיצד מכינים שלט חוצות. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בתחום זה.

מה לומדים מעצבים גרפיים?

לימודי עיצוב גרפי כוללים לימודי תוכנות ואת השפה העיצובית בגרפיקה ממוחשבת. תלמדו כיצד לשלב גרפיקה להכנת פרסומת ולהשתמש בתמונות כדי להעביר את המסר השיווקי בצורה נכונה, לכל אורך הקורס תקבלו תרגילי חשיבה מקצועיים ומטלות כדי לשדרג את יכולות העיצוב.

לימודי גרפיקה ממוחשבת התוכנות.

בקורס גרפיקה ממוחשבת תלמדו לעבוד על התוכנות הפופולאריות שמעצב גרפיקה עובדים בחברות היי-טק ובמשרדי הפרסום. התוכניות הם פוטושופ, אילוסטרייטור, indesign. באמצעות תוכנות אלה תוכלו לעצב גרפיקה פרסומית ולשלב מודעה שיווקית לקידום עסקים. עסקים כיום יש להם יותר אפשרות לפרסם לעומת מה שהיה בעבר. נוכל לראות פרסומות באפליקציות או באתר האינטרנט. לכל אורך הקורס יתקבלו שיעורי-בית ותרגילים כדי לפתח את היצירתיות.

איפה לומדים את תחום העיצוב גרפי?

לימוד עיצוב גרפי לומדים במכללות עיצוב גרפי באזור המרכז חיפה או ירושלים. אם אתם גרים רחוק מלימודי עיצוב בתל אביב תוכלו ללמוד דרך האינטרנט בצורה מקוונת אונליין. לימודים אונליין מאפשרים לכם לקבל יחס אישי ותשומת לב לכל אורך שיעור. באמצעות שיטת לימודים זו המורה יכול לעבוד על המחשב של  הסטודנט  מרחוק ולשוחח איתו דרך מיקרופון ואוזניות. בלימודים אישיים מהבית אונליין בצורה פרטית ואישית אחד על אחד לא צריכים לנסוע שעות רק כדי לחפש בית הספר ללימודי הייטק, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום לשוחח עם מרכז ללימודים מקצועות העיצוב ולגלות כיצד גם אתם יכולים ללמוד מהבית אחד על אחד.

אפשרויות עבודה בעיצוב גרפי לאחר סיום הלימודים.

מרבית הבוגרים ללימודי עיצוב גרפיקה דיגיטלית עובדים בתחום זה מהבית ומקדמים עסקים דרך מודעות ועיצובים שונים. יחסי ציבור נעשים כל הזמן בכל המקומות כמו פייסבוק ואינסטגרם וגם דרך הדפסות. שכר בוגרי לימודי עיצוב גרפי למתחילים בחברות הייטק ומשרדי פרסום יכול להתחיל ב 17 אלף שח נטו. אם אתם אוהבים את עולם העיצוב בהחלט תמצאו בקריירה זאת אפשרויות עבודה מאוד רחבות.

בשיעורים המצורפים ביוטיוב תראו כיצד מעצבים גרפיים מכינים טקסטים עם אפקטים מדהימים בתוכנת הפוטושופ ובמקביל יוצרים מודעה שיווקית לקידום העסק. אפשר לראות כמה קל לעבוד בתכנות הגרפיקה ולפתח את היצירתיות והחשיבה לכל אורך השיעור. בסופו של דבר תעודות כבר לא פותחות דלתות בתחום זה ומה שחשוב כדי להתקבל לעבודה זה אך ורק איך תיק העבודות שלכם נראה.