ללמוד להיות גרפיקאי.

מה צריך ללמוד היום כדי להיות גרפיקאי? מה צריך ללמוד כדי להשתלב בתעשיית הפרסום בצורה מלאה?  הידעתם שחברות הייטק משתמשות במעצבים גרפיים וגרפיקאים לאחר סיום הלימודים? היום הביקוש למעצבים גרפים וגרפיקאים הוא גדול מאוד בגלל שיש יותר אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים. בעבר רוב הגרפיקאים שהיו מסיימים לימודי גרפיקה ממוחשבת היו הולכים לעבוד רק בבית דפוס כדי להכין שלט או רולאפ היום המצב שונה מאוד ומעצבים גרפיים עובדים גם בעולם האינטרנט.   במיוחד בשבילכם שיעור הסבר מה מעצבים גרפים עושים במקומות עבודה. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להשתלב בתעשיית הפרסום והתקשורת השיווקית.

תקשורת שיווקית לקידום יחסי לקוחות ומותגים.

במהלך הלימודים תלמדו כיצד לבצע עיצובים גרפיים לקידום עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. כולנו רואים אינספור פרסומות ברשתות החברתיות  שמפרסמים מוצרים שונים או מקדמים רעיון. המעצבים הגרפיים הם אלה שאחראים על איזה צבעים להשתמש בעיצוב הגרפי או איזה אלמנט  ויזואלי להניח במודעות. תלמדו כיצד לקדם עסקים ומותגים על ידי שימוש בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בדוגמאות לתיק עבודות שילוו אתכם במהלך הלימודים.

מה לומדים?

כדי להיות גרפיקאי מקצוענים תלמדו את השפה העיצובית ואת כל חוקי העיצוב המקובלים כיום בתעשייה. הטרנדים כל הזמן מתחדשים ולכן על הגרפיקאים להמציא חדשנות ויצירתיות לכל אורך הקורס. תלמדו את השפה העיצובית ותעבדו על תוכנות גרפיקה של חברת אדובי פוטושופ אינדיזיין ואילוסטרייטור. כל תוכנה מבצעת סגנון אחר בעולם העיצוב גרפי והשילוב של כולם מאפשר לגרפיקאים לעבוד בחברות הייטק או משרדי פרסום.

איפה לומדים להיות גרפיקאים?

בתי ספר לעיצוב גרפי ולגרפיקה ממוחשבת לרוב נמצאים בחיפה, ירושלים, תל אביב. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד  אלו תוכלו ללמוד דרך מערכת לימוד מקוונת אונליין מהבית בצורה פרטית אישית ללימודי תעודה. בית הספר למקצועות ההייטק אונליין מספק מערכת לימוד מקוונת שמאפשרת לסטודנט לעבוד אונליין עם המורה אחד על אחד. בלימודים פרטיים בצורה אישית הסטודנט מקבל את כל תשומת הלב היחס האישי.

איך זה קורה לימודים אונליין?

לימודים אונליין מתבצעים דרך תוכנת חיבור בין מחשבים. המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז את העכבר עם הסברים איך לעבוד בתוכנת הגרפיקה. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית תרגילים כדי לפתח לסטודנט את החשיבה והיצירתית בתוכנות גרפיות.

הביקוש התעסוקה לאחר לימודי גרפיקה.

נוכל לראות שגם חברות הייטק לוקחות מעצבים גרפיים וגרפיקאים כדי לעבוד בשיתוף פעולה עם מתכנתים להכנת מוצרים שונים שחברות הייטק מפתחות. המעצבים הגרפיים הם אלה שקובעים איך יראה המוצר שחברות הייטק מפתחות. הביקוש הוא עצום ולכן השכר של מעצבים גרפיים גרפיקאים מתחילים הוא 17 אלף שח במשרדי הפרסום. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ולתת שירותי גרפיקה וקידום יחסי ציבור לעסקים באמצעות עבודות פרילנס.

לסיכום

מה שחשוב היום כדי להתחיל לעבוד בצורה פרטית או לעבוד עם חברות הייטק ומשרדי פרסום זה אך ורק תיק העבודות שלכם. אף אחד לא מעניין אותו איפה למדתם או אם למדתם בצורה המסודרת. מה שרוצים לראות זה אך ורק חדשנות וכיצד אתם יכולים לפרסם עסקים או לעצב גרפיקות בצורה מקצועית. ככל שתיק עבודות יהיה  מקצועי תוכלו להתקבל ולעבוד בתחום זה במהירות.

תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ונציג הלימודים ישוחח איתכם על אינספור אפשרויות איך אפשר לעבוד בתחום המבוקש ביותר בישראל.