לימוד עיצוב גרפי לדיגיטל באינטרנט. לימודים עיצוב גרפי לאפליקציות חווית משתמש ולעבודה להייטק

רוצים להתחיל לעבוד בעולם ההייטק לעצב אפליקציות ואתרי אינטרנט? מה עושים גרפיקאים ומעצבים בחברות הייטק ומשרדי הפרסום? הכנו במיוחד בשבילכם כתבה מדהימה מה קורה כיום ב-2020 בעולם האינטרנט בתחום השיווק. השיעורים בעמוד זה מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד מהבית או לתת שירותי מיתוג לעסקים באינטרנט.

מעצבים גרפיים לומדים?

מסלול תקשורת חזותית כוללת לימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט ואפליקציות. בתקופת הלימודים תלמדו את כל השפה העיצובית כיצד לחשוב בצורה יצירתית כדי לקדם עסקים ומותגים שונים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. בתקופת הלימודים תלמדו מה תורת הצבעים ואיך לבצע קונספטואליות בהכנת מודעות ופרסומות בצורה מקצועית נכונה לכל אורך לימודים תעבדו בתוכנות הגרפיקה החשובות ביותר לבניה של תיק עבודות.

תיק עבודות בעיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט למה הוא כל כך חשוב?

תיק עבודות בעיצוב גרפי זה הדבר היחיד שיאפשר לכם להתקבל למקומות עבודה. מה שרוצים לראות היום חברות הייטק זה חדשנות. ככל שתיק העבודות שלכם ידבר בצורה קונספטואלית נכונה עם הטרנדים החדשים שהם מקובלים בתעשייה תוכלו להשתלב במהירות. אף חברת הייטק או משרד פרסום לא מעניין אותנו איזה תעודה יש לכם או אם למדתם את התחום הזה במכללה או באוניברסיטה רוצים לראות דוגמאות של אתר אינטרנט ואפליקציות שעשיתם בתקופת הלימודים וגם לאחר מכן. נוכל להגיד לכם שהביקוש בתחום העיצוב גרפי הוא כל כך גדול מה שגרם למקפצה של שכר אדירה בתחום וכיום מעצבים  יכולים להתחיל עם שכר של 18000 שח נטו מתחילים בחברות ההייטק.

מה לומדים בעיצוב גרפי ואתרי האינטרנט?

במסלול לימודי תקשורת חזותית תלמדו כיצד לעבוד על התוכנות הגרפיקה לעולם הפרסום והמיתוג בתוכנות אדובי. התוכנות הם פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. לאחר סיום מסלול לימודים זה תלמדו את עולם אתרי האינטרנט והחוקים לחוויית משתמש נכונה. תלמדו לעבוד על תכנות וורדפרס אלמנטור תוך שימוש בתוכנות אדובי ליצירת אפליקציות. תחום זה הוא מבוקש מאוד כי יש לעסקים יותר אפשרויות לפרסם באתרי אינטרנט. הביקוש  הוא לא רק בחברות הייטק נוכל לראות חברות הוצאה לאור בהחלט משתמשות במעצבים גרפיים מה שיצר מחסור בשתי התחומים הללו.

איפה לומדים את תחום העיצוב הגרפי?

ריכוז מכללות הייטק בבתי ספר לגרפיקה ממוחשבת נמצאים אך ורק במרכז ישראל תל אביב ירושלים וחיפה. אם אתם לא רוצים לבזבז שעות כדי ללמוד את התחום הזה תוכלו ללמוד מהבית דרך בית הספר ללימודי מקצועות ההייטק אונליין באינטרנט.

איפה נמצאים בתי ספר לעיצוב הגרפי?

ריכוז מכללות הייטק ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת נמצאים אך ורק במרכז ישראל תל אביב ירושלים וחיפה. אם אתם לא רוצים לבזבז שעות כדי ללמוד את התחום הזה תוכלו ללמוד מהבית דרך בית הספר ללימודי מקצועות ההייטק אונליין באינטרנט.

איך לומדים דרך האינטרנט?

בית הספר ללימודי מקצועות ההייטק והפרסום מספק לסטודנטים מערכת לימוד מקוונת משוכללת שמאפשרת לסטודנט ללמוד מהבית. דרך מערכת לימוד זו המורה יכול לעבוד ישירות על העכבר של הסטודנט ולהסביר  צעד אחר צעד איך לעצב גרפיקה בצורה מקצועית לעולם ההייטק והפרסום. התקשורת בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך טלפונית או באמצעות המחשב בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת. לימודים פרטים אישיים אחד על אחד מאפשרים לסטודנט לקבל יחס אישי ותשומת לב מלאה לכל אורך ללימודים מה שיאפשר לגרום לתיק עבודות מקצועי.

לסיכום מה שחשוב בתעשייה זה אך ורק איך נראה תיק עבודות של כמה דוגמאות שעשיתם במהלך הלימודים. אף אחד לא מעניין אותו תעודות ומרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים מקצועיים. כבר בתקופת הלימודים תוכלו למצוא קבוצות בפייסבוק  שבאמצעותם תוכלו למצוא עבודה ולהתחיל לתפוס ניסיון. מי שמתחבר לעולם העיצוב הגרפי בהחלט ימצא בקריירה זו אינספור אפשרויות קידום כי  האינטרנט לא הולך לעצור.