לימוד גרפיקאי – קורסים גרפיקאים לתעודה ולעבודה

אם אתם מחפשים מקצוע שיאפשר לכם להתפתח לכל אורך השנים בתחום הגרפיקה הממוחשבת בהחלט מקצוע זה יאפשר לכם את זה. כיום גרפיקאים מבוקשים מאוד בתעשייה הישראלית כי יש מחסור עצום במעצבים גרפיים שייתנו עבודה לחברות היי-טק ולעולם דפוס.  במיוחד בשבילכם בעמוד זה טיפים וטריקים כדי להבין לקראת מה אתם הולכים. שיעורים בעמוד זה אני ביוטיוב יסבירו לכם כיצד מבצעים מניפולציות בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. אם אתם אוהבים את עולם העיצוב הגרפי בהחלט תמצאו בכתבה זו תוכן מעניין עם הסברים מדהימים לקראת מה אתם הולכים.

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת?

קורס גרפיקה מקצועי בכל מכללה זה תחילה לימודי השפה העיצובית וכיצד לפרסם עסקים או לשווק דרך הרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תלמדו את החשיבה היצירתית ואיך לשלב צבעים בהתאם לקהל היעד. תלמדו מה היא קונספטואליות ותשתמשו בתוכנות גרפיקה של חברת אדובי כדי לבנות מודעות ולוגואים לעסקים חדשים. לכל אורך הקורס תבנו תיק עבודות כי זה הדבר החשוב ביותר כדי להראות שאתם באמת מקצועיים לאחר סיום הלימודים.

לימודי השפה העיצובית ושימוש בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי.

בלימודים תלמדו לעבוד על תוכנת פוטושופ תוכנה מדהימה ליצירת עיצובים שהבסיס שלהם זה תמונות. באמצעות תוכנת אילוסטרייטור תבנו לוגואים ותבצעו מניפולציות על ידי שימוש בצורות וקווים עגולים. לאחר סיום שתי תוכנות אלה תלמדו כיצד להכין ספר מעוצב בתוכנת אינדיזיין להוצאות לאור ולהפקות ספרים. לכל אורך הקורס תקבלו תרגילים מעשיים כדי לפתח לכם את היכולת לעבוד בצורה מהירה בתוכנות ואת החשיבה הגרפית כיצד לקדם ולשווק עסק בצורה מקצועית.

איפה לומדים את תחום העיצוב הגרפי?

תחום עיצוב גרפי אפשר ללמוד בתל אביב ירושלים חיפה ובאזור מרכז ישראל. בכל בתי הספר לומדים את אותם תכני הלימודים לתיק עבודות תעודה מקצועית. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד או שאתם לא יודעים איך לשלב לימודים ועבודה ביחד תוכלו ללמוד בבית הספר למקצועות ההייטק אונליין אחד על אחד בצורה פרטית ואישית וכל זה מהבית במתכונת של לימודי גרפיקה פרטיים לתעודה ותיק עבודות.

איך לומדים אונליין דרך האינטרנט עיצוב גרפי במחשב?

בית הספר למקצועות העיצוב וגרפיקה אונליין מספק מערכת למידה משוכללת שמאפשרת למורה והסטודנט לעבוד אונליין אחד על אחד באותו הזמן. במהלך השיעור המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולשוחח איתו בצורה טלפונית או דרך המחשב. באמצעות מערכת לימוד מקוונת המורה יכול להזיז את העכבר ולהנחות את הסטודנט צעד אחר צעד איך להשתמש בתוכנת הגרפיקה פוטושופ ואילוסטרייטור וכל תוכנה אחרת. במהלך השיעור הסטודנט מקבל תרגילים ואם יש נושא שהוא לא ברור המורה יסביר שוב את החומר עד שהסטודנט יבין את כל החומר במלואו. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לפתח לסטודנט את יכולת החשיבה ועבודה מהירה בתוכנות.

סיכום.

מה שחשוב בתחום העיצוב הגרפי זה לא התעודות שתקבלו במכללה או באוניברסיטה כשתלמדו עיצוב. חברות הייטק ומשרדי הפרסום רוצים לראות  מה אתם יכולים לעשות באמצעות תוכנות הגרפיקה. ככל שתיק עבודות יהיה מקצועי תוכלו להשתלב בתעשייה או לעבוד בתחום זה מהבית בצורה מקצועית. תוכלו ליצור איתנו קשר בעמוד זה ולהשאיר פרטים כדי שנציג הלימודים יחזור אליכם עם הסברים רחבים איך אפשר ללמוד את התחום מהבית. במהלך השיחה תקבלו טיפים מקצועיים איך אפשר להשתלב בתעשייה כדי להצליח. לסיכום ככל שעולם האינטרנט ימשיך להתפתח הביקוש של מעצבים גרפיקאים רק ילך ויגדל כי כיום יש לעסקים אינספור דרכים לשווק באתר האינטרנט או דרך אפליקציות מי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי בהחלט ימצא בתחום זה קריירה מדהימה להתפתחות עם אינספור אפשרויות של עבודה.