לימודי תעודה עיצוב גרפי – לימודים מעצבים גרפיים

יודעים שאחד התחומים המבוקשים ביותר בחברות הייטק ופרסום זה מעצבים גרפיים. ישראל סובלת ממחסור בכוח אדם עצום בעולם ההייטק כי מתכנתים צריכים מעצבים גרפיים שיעבדו איתם בשיתוף פעולה להכנת אפליקציות למוצרים שונים שחברות הייטק מפתחות. בכתבה הבאה  במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים וטיפים איך אפשר לעבוד בתוכנות הגרפיקה ליצירת מניפולציות שונות לקידום עסקים ומותגים. השיעורים מוסברים בשפה העברית ונעשו על ידי מורים מקצועיים לגרפיקה ותקשורת חזותית. תוכלו לראות בשיעורים כיצד מבצעים מניפולציה בתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור ולהבין קצת יותר לקראת מה אתם הולכים.

האם באמת תיק עבודות זה הדבר החשוב ביותר כדי להצליח בתעשייה?

אמנם בכל המכללות ובתי-הספר תקבלו תעודה בסיום הלימודים אבל אף אחד לא מסתכל על תעודות כי זה לא מה שיפתח לכם דלתות בתעשיית ההיי-טק ומשרדי הפרסום. מה שרוצים לראות זה אך ורק חדשנות וכיצד אתם יכולים לעזור לעסקים דרך תקשורת שיווקית נכונה לקדם את המותג ולעשות יחסי ציבור על ידי עיצוב מודעות בצורה מקצועית שירוצו ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו להשתלב בתעשייה במהירות.

סיום הלימודים בעיצוב גרפי.

לכל אורך הלימודים תלמדו כיצד לעבוד כמעצבים גרפיים בתוכנות של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. תלמדו את השפה העיצובית כיצד לבנות קונספט נכון בהתאם לתורת הצבעים. תצטרכו להציג את כל העבודות שלכם באתר האינטרנט,  במידה וירצו שיתוף פעולה אתכם יבקשו לראות את כל העבודות. רק לאחר שהעבודות שלכם יהיו מקצועיות יזמינו אתכם לראיון עבודה.

תיק עבודות.

תיק עבודות צריך לכלול אינספור עבודות שעשיתם במהלך הלימודים החל מעיצוב אפליקציות, מודעות ופרסומות לרשתות החברתיות, עיצוב מותג ובנייה זהות מותג לעסקים, עיצוב אריזות ואינספור תחומים. ככל שתיק עבודות יתאים לחוקים של עולם העיצוב הגרפי ב2020 תוכלו להתחיל לעבוד בתחום זה במהירות.

העבודה בתחום העיצוב הגרפי האם יש עבודה וביקוש?

נוכל להגיד לכם שהביקוש בתחום הוא עצום בגלל שכיום יש יותר אפשרויות למעצבים גרפים לעבודה לעומת מה שהיה בעבר. אם בעבר בוגרי מסלול לימודים מעצבים גרפיים היו הולכים לעבוד אך ורק בהדפסות להכין שלטים ופליירים היום המצב הוא שונה מאוד כי יש את עולם האינטרנט. בעלי העסקים ומותגים יודעים שעולם האינטרנט  זה מה שעובד היום כדי לשווק את המותג. מעצבים גרפיים עובדים בחברות הייטק בשיתוף פעולה עם מתכנתים ליצירת עיצובים לתעשייה  וגם לענף הדפוס.

השכר

בוגרי הלימודים בתחום וגרפיקאים יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח נטו בחברות פרסום או משרדי הייטק. במידה ובוחרים לעבוד בבתי דפוס או הוצאות לאור יכולים  להתחיל עם שכר של 11000 שח נטו. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בחברות הייטק השכר שם באמת יותר גבוה ולכן אם אתם רוצים קריירה מקצועית שתפתח לך דלתות בהחלט תחום העיצוב הגרפי יאפשר לכם.

איפה לומדים עיצוב גרפי בישראל?

מכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר להייטק נמצאים במרכז ישראל חיפה ירושלים תל אביב. אם אתם לא רוצים לבזבז שעות על נסיעות לבית ספר או רוצים לשלב בצורה הכי טובה ביותר לימודים ועבודה תוכלו ללמוד דרך האינטרנט בצורה פרטית לאישית ללימודי תעודה ותיק עבודות. בית הספר ללימודי מקצועות ההייטק אונליין מספק מערכת למידה מקוונת לסטודנטים. במהלך השיעור המורה והסטודנט עובדים אונליין על מחשב דרך חיבור מרחוק של המורה למסך של הסטודנט. המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולשוחח איתו דרך הטלפון או דרך המחשב איך לעבוד בתכנות הגרפיקה. הלימודים מתבצעים אחד על אחד מה שגורם בשיעור לתשומת לב מלאה ויחס אישי. לימודים בצורה פרטית ואישית יאפשרו לכם להתקבל למקומות עבודה עם תיק עבודות שיפתח לכם דלתות כי בשיעור פרטי כל היחס ותשומת הלב מופנה לסטודנט כך שאין סיבה להתבייש לשאול שאלות לעומת לימודים בקבוצה שהמורה לפעמים רץ בחומר ולא שם לב אם הסטודנטים באמת מבינים את החומר במלואו.