חיפה ללמוד להיות מעצב גרפי – קורסים עיצוב גרפי חיפה והצפון

תחום הפרסום השיווק נחשב לאחד המבוקשים ביותר בתעשייה העיצוב הגרפי. בכתבה זו תוכלו לקבל פרטים כיצד להתחיל לעבוד בתחום המבוקש ביותר בתעשייה הישראלית ובעולם כולו. עסקים לא יכולים להתקיים ללא מעצבים גרפיים כי הם אלה שמעבירים את התקשורת השיווקית למותג ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. הכנו במיוחד בשבילכם בעמוד זה שיעורי הסבר כיצד מעצבים גרפיים מכינים פרסומות ומודעות במותגים שונים לקידום ועשיית יחסי ציבור. הסרטונים נעשו בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בתחום זה.

לימודים בחיפה עיצוב גרפי.

חיפה נחשבת לעיר עם הריכוז הגדול ביותר של חברות פרסום ושיווק מה שיוצר ביקוש בעיר למעצבי גרפיקה מקצועיים. תוכלו ללמוד את התחום במכללות עיצוב גרפי ובתי ספר להייטק בחיפה או דרך לימודים מקוונים אונליין. אם אתם לא רוצים לבזבז השעות בנסיעות וגרים בצפון הרחוק במקום לנסוע לחיפה תוכלו ללמוד את התחום הזה מהבית. אם אם גם ככה אתם הולכים לעבוד דרך המחשב אז למה לא ללמוד דרך המחשב?. בתי ספר ללימודי מקצועות העיצוב גרפי אונליין מאפשר לסטודנטים ללמוד דרך האינטרנט דרך תוכנה ללימוד מרחוק. באמצעות תוכנה זו המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהסביר לו איך לעבוד בתכנות הגרפיקה בהתאם לחוקי העיצוב. במהלך השיעור המורה יכול להזיז את העכבר ולשוחח עם הסטודנטית דרך מיקרופון ואוזניות בצורה אישית ופרטית. הלימודים אונליין מתבצעים בצורה פרטית במתכונת של שיעורי גרפיקה אחד על אחד ללימודי תעודה לתיק עבודות. לימודים בצורה פרטית יאפשרו לכם לקבל את כל תשומת הלב והיחס בשיעור מה שיאפשר לקלוט את החומר בצורה מהירה ולהכין תיק עבודות מקצועי.

בעמוד זה יש לכם טופס צור קשר תוכלו להשאיר פרטים ולשוחח עם  יועץ הלימודים כיצד אפשר ללמוד דרך הבית.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו כיצד לבצע פרסומות למודעות לעולם הדפוס ולעולם האינטרנט. היום הביקוש הוא גדול מאוד כי יש למעצבים הגרפיים יותר אפשרויות עבודה לעומת מה שקרה בעשור הקודם. נוכל לראות מעצבים גרפיים שמפרסמים ברשתות החברתיות ובמקביל מכינים גרפיקות לאפליקציות. הביקוש הגבוה מעולם ההייטק ולכן המעצבים הגרפיים צריכים לבנות תיק עבודות שמתאים לחוקי העיצוב הנלמדים במסלול זה.

התוכנות הנלמדות

התוכנות הנלמדות בעולם העיצוב הגרפי הם באמצעות תוכנת הפוטושופ להכין עיצובים באמצעות תמונות, אילוסטרייטור תכינו לוגואים ותבנו גרפיקות ממוחשבות וקטוריות לאפליקציות. באמצעות תוכנת אינדיזיין תכינו ספרים וחוברות ותעבדו בשיתוף פעולה עם הפקות ספרים.

לעבוד מהבית כפרילנסרים מקצועיים

מרבית הבוגרים בתחום זה עובדים מהבית כפרילנסרים מקצועיים ונותנים שירותי פרילנס גם לחברות היי-טק וגם לעולם הדפוס. בסופו של דבר מה שחשוב בתחום  זה לא התעודות אלה אך ורק תיק עבודות. ככל שתיק עבודות יהיה מקצועי תוכלו להשתלב ולעבוד בתחום זה. העבודה והביקוש בתחום זה יצר  מקפצת שכר אדירה ובוגרי הלימודים יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח בחברות הייטק או משרדי פרסום. לפני שיזמינו אתכם לראיון עבודה בתחום יבקשו קישור של תיק עבודות כדי לראות איך העבודות שלכם נראות ואיך הם מבטאות את הגרפיקה.