האם יש עבודה בעיצוב גרפי? במה אפשר לעבוד עם עיצוב גרפי

אחת השאלות ששואלים לפני שמתחילים ללמוד מקצוע חדש האם כדאי ללמוד את התחום? האם אפשר לעבודה ולהתפרנס לאחר סיום הלימודים?  אם אתם רוצים להשתלב בעולם העיצוב הגרפי ושואלים האם יש עבודה בעיצוב גרפי בהחלט תוכלו למצוא בכתבה הבאה מידע חשוב שיעזור לכם להבין איך משתלבים לאחר סיום הלימודים בחברות הייטק ומשרדי הפרסום, הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים על עולם העיצוב הגרפי שיאפשר לכם להבין מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק.

במה עובדים מעצבים גרפיים לאחר סיום הלימודים?

מעצבים גרפיים לאחר סיום לימודים מקצועיים ללימודי תעודה יכולים להשתלב בחברות הייטק ומשרדי הפרסום. כל מה שתצטרכו לעשות זה ללמוד את כל חוקי העיצוב הגרפי בצורה מסודרת ולאחר מכן להכין תיק עבודות. בתחום הפרסום והשיווק עסקים לא יכולים להתקיים כיום בלי מעצבים גרפיים. עסקים צריכים לפרסם את עצמם כל הזמן ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם או באתרי האינטרנט השונים. הדרך היחידה של עסקים להעביר מסרים שיווקיים לקהל היעד או לפרסם מוצר זה באמצעות מודעות או באנרים שמפרסמים במקומות שונים. בתחום עיצוב גרפי ובניית אתרים יש עבודה בשפע כי כל הזמן עסקים צריכים לחדש ולרענן לציבור ולקהל היעד שלהם שהם קיימים. בלימודי עיצוב גרפי תלמדו את התחום בצורה מקצועית תוך מתן דגש על חוקי העיצוב והחשיבה בשימוש של תוכנות גרפיקה של חברת אדובי על כך נרחיב בהמשך.

מעצבים גרפיים שכר.

בוגרי לימודי עיצוב גרפי ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר במשרדי הפרסום של 12 אלף שח. במידה והם פונים לעבוד בחברות הייטק הם יכולים להתחיל לעבוד עם שכר של 17 אלף שח. השכר הוא גבוה לעומת תקופת הלימודים בגלל הביקוש העצום מצד חברות הייטק. כל מה שתצטרכו לעשות זה להראות תיק עבודות באתר אינטרנט או דף עסקי באתר facebook כדי שיבדקו שאתם באמת מבינים עניין ויכולים לעזור ללקוחות שלהם. תיק העבודות הוא הדבר היחידי שיראה מה אתם יודעים בתחום, כיצד אתם מעבירים טרנדיות ומה אפשר לעשות באמצעות התוכנות בעיצוב של אדובי.

הביקוש למעצבים גרפיים בתחום ההייטק.

הביקוש בתחום עיצוב גרפי הוא עצום ומטורף בעשור האחרון. הסיבות הם פשוטות בעבר רוב הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי היו פונים אך ורק לעבוד בבית דפוס או בעיתונות. כיום המצב שונה ונוכל לראות מעצבים גרפים עוברים לעבוד ישר בחברות הייטק. עבודה בחברות היי-טק זה בתחום עיצוב המוצרים שהחברות מפתחות או לעבודה משותפת עם מתכנתים. מתכנתים הם לא מעצבים גרפיים כי הם לא למדו את הנושא הזה במדעי המחשב. מתכנתים מפתחים את המוצר והמעצבים הגרפים הם אלה שקובעים איך יראה המוצר על פי שימוש באלמנטים ויזואלים על ידי התוכנות הגרפיות. המעצבים הגרפיים הם אלה שקובעים איך האפליקציה תהיה וכיצד חוויית המשתמש תזרום. הביקוש הוא עצום מה שיצר מחסור בבתי דפוס למשרדי הפרסום וגרם לעלייה אדירה בשכר לבוגרי קורס עיצוב גרפי.

העבודה מהבית בתחום העיצוב הגרפי.

מעצבים גרפיים רבים וגרפיקאים מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית ולתת שירותי פרילאנס לעסקים שונים. עצם הביקוש מעצבים גרפיים יכולים לתת עבודות גרפיקה גם לענף הדפוס וגם לענף האינטרנטי. התמחור לפי מחירון גרפי שכל מעצב גרפי נותן ובמידה ואתם מתחילים לעבוד וחדשים בתחום מומלץ להתחיל עם מחירים זולים יותר כדי לתפוס שם ולהגדיל את מאגר הלקוחות שלכם.

לימודים עיצוב גרפי אונליין באינטרנט.

אין לכם זמן ללכת לבתי ספר ללמוד עיצוב וגרפיקה דיגיטלית? לא יודעים איך לשלב את העבודה עם הלימודים? תוכלו בכתבה הבאה לראות כיצד הסטודנטים לומדים את התחום הזה אונליין מהבית אחד על אחד. בית הספר מספק לסטודנט תוכנה שמאפשרת לו להתחבר עם המחשב של המורה. המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהנחות אותו צעד-אחר-צעד איך לעצב גרפיקה פרסומית בתוכנות של חברת אדובי.

מה קורה במהלך השיעור?

במהלך השיעור הגרפי אם יש שאלות והנושא לא ברור המורה יחזור שוב על החומר עד שהסטודנט יבין את כל החומר במלואו. לימודים בצורה פרטית ואישית מאפשר לכם נוחות מקסימאלית ולא צריך לנסוע שעות לבית ספר לגרפיקה ממוחשבת. לימודי תעודה בעיצוב ובניית תיק עבודות מקצועי אתם יכולים ללמוד מהבית בצורה פרטית ואישית. לימודים במתכונת של שיעורים פרטיים אחד על אחד מאפשר לכם לקבל את כל החומר עם תשומת לב מלאה לתיק דוגמאות מקצועי.

תעודות ותארים פותחים דלתות היום?

בתחום העיצוב הגרפי אף אחד לא מעניין אותו איפה אתם למדתם  עיצוב גרפי או איזה תעודה יש לכם בגרפיקה. מה שרוצים לראות זה תכלס מה אתם יודעים לעשות וכיצד אתם מעבירים את החוקים בעיצוב גרפי שמותאמים לטרנדים היום ב 2020. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי תוזמנו לראיון עבודה או תעבדו בתור פרילנס. בשיעורי ההסבר בעמוד זה תוכלו לראות את החשיבה הרחבה בשימוש התוכנות הגרפיות ויישום חוקי העיצוב, השיעורים נלקחו ממסלול לימודי מעצבים גרפיים כדי לתת לכם טעימות מעולם התקשורת חזותית רב תחומי.