בתי ספר לעיצוב גרפי הטובים בישראל – קורסים עיצוב גרפי המלצות

האם יש דבר כזה המכללה הטובה ביותר ללימודי מקצועות העיצוב הגרפי? האם באמת יש בתי ספר מומלצים ללימודי מקצועות ההייטק? נוכל להגיד לכם שבסופו של דבר כולם מלמדים את אותו דבר ומה שחשוב בתחום העיצוב הגרפי זה אך ורק תיק העבודות שהסטודנט עושה במהלך הלימודים.  במיוחד בשבילכם אוסף סרטוני הסבר שיסבירו לכם מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק ומשרדי הפרסום. השיעורים מוסברים בשפה העברית ונעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי המלמדים בשיטת לימודים אינטרנטית. תוכלו לראות את החשיבה היצירתית וכיצד משתמשים בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי בצורה פשוטה ביותר.

מה חשוב התעשייה?

היום כדי לעבוד בחברת הייטק או משרד פרסום חשוב שתראו תיק עבודות מקצועי שמדבר על הטרנדים החדשים בעולם העיצוב ב-2020. חוקי העיצוב הנלמדים מאפשרים להבין מה הם קהלי יעד וכיצד לשדר גרפיקה פרסומית בצורה הנכונה לקהלי היעד. תלמדו מהי תורת הצבעים וכיצד לבנות קונספט נכון כדי לבנות את המודעה שתמכור ותשווק את המותג. לכל אורך הקורס תלמדו טכניקות מקצועיות ואת סודות השיווק דרך אלמנטים ויזואלים המתאימים לקהלי יעד. תעבדו בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי ואיתן תשתמשו לכל אורך הקריירה העיצובית שלכם.

התוכנות הנלמדות בלימודי עיצוב גרפי.

במסגרת לימודי עיצוב גרפיקה ממוחשבת תלמדו לעבוד על התוכנות של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. כל תוכנה מבצעת סגנון אחר בעולם העיצוב הגרפי והשילוב של כולם יוצר את המודעות והפרסומות שאתם רואים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. לכל אורך לימודים תקבלו תרגילים כדי לפתח לכם את היצירתיות ולהבין איך מבצעים תקשורת שיווקית נכונה לקידום מותגים לפרסום עסקים בצורה נכונה. מותגים וחברות לא יכולים בלי מעצבים גרפים כי הם אלה שאחראים איך הגרפיקה הולכת להיות לקהל היעד.

איפה לומדים עיצוב גרפי בישראל?

בתי ספר ללימוד מקצועות העיצוב הגרפי וההייטק נמצאים במרכז ישראל תל אביב ירושלים וחיפה. אם אתם גרים רחוק ממקום לימודים ורוצים לקבל את אותה רמת לימודים תוכלו ללמוד מהבית דרך בית הספר ללימודי מקצועות ההייטק אונליין. באמצעות שיטת לימודים זו המורה יכול להתחבר לסטודנט למחשב ולעבוד לו על תוכנת גרפיקה תוך הסברים איך לעצב גרפיקה פרסומית בצורה הנכונה. במהלך השיעור המורה ידבר עם הסטודנט  דרך הטלפון או דרך המחשב בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת. תשומת הלב המלאה מתקבלת בשיעור כי השיעור הפרטי לכל דבר אחד על אחד במתכונת של שיעורי גרפיקה פרטיים. לכל אורך הקורס תלמדו לעבוד על תוכנות גרפיקה בדגש לשפה העיצובית כדי ולהכין תיק עבודות.

תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא  או להשאיר פרטים בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.  

העבודה בעיצוב גרפי

איפה עובדים לאחר סיום הלימודים? נוכל להגיד לכם שהביקוש בתחום זה עצום ומטורף כי כיום יש לעסקים ומותגים אינספור אפשרויות לפרסם את עצמם מה שלא היה בעבר. אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בבית דפוס כדי להכין שלט חוצות או פליירים היום המצב שונה ורוב מעצבי הגרפיקה הולכים לעבוד בחברות הייטק בשיתוף פעולה עם מתכנתים להכנת אפליקציות למוצרים שונים שחברות הייטק מייצרות לעולם. השכר למתחילים הוא 18000 שח נטו ומרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית.

לסיכום מה שחשוב כדי להצליח בתחום זה זה אך ורק איך תיק העבודות שלכם נראה כי מה  שיבקשו ממכם בסיום הלימודים זה קישור לאתר אינטרנט בו אתם מראים את כל העבודות שלכם. במידה והעבודות שלכם יהיו מקצועיות יזמינו אתכם לראיון עבודה להמשך שיתוף פעולה.