איפה לומדים עיצוב גרפי? איפה לומדים גרפיקה ממוחשבת

מחפשים לדעת איפה ללמוד עיצוב גרפי? רוצים לדעת אם יש עבודה בתחום עיצוב וגרפיקה ממוחשבת? בכתבה הבאה הכנו לכם שיעורי גרפיקה שיסבירו לכם מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה וכיצד וחושבים בזמן הכנת פרסומת או מודעה. נסביר לכם איפה לומדים גרפיקה ועל בתי ספר לעיצוב. השיעורים בעמוד זה מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל להבין מה קורה בעולם הגרפיקה ועיצוב. כיצד מתקשר עולם הגרפיקאים להייטק.

העבודה בעיצוב גרפי

בשנים האחרונות אנחנו רואים ביקוש עצום בעולם העיצוב גרפי מצד חברות הייטק. הסיבה זה בגלל קצב ההתקדמות האדיר של האינטרנט. כיום יש לעסקים יותר אפשרויות לפרסם ולשווק את המוצרים שלהם ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ולכן יש ביקוש אדיר ועצום למעצבים גרפים שיעשו את העבודות האלה. חברות הייטק מעסיקות אלפי מעצבים גרפיים כדי שיספקו את השירותים העיצוביים ולעבודה משותפת עם מתכנתים. מתכנתים ומפתחים שעובדים בחברות הייטק הם לא מעצבים גרפיים והם לא למדו את התחום הזה בלימודי התואר שלהם במדעי המחשב. מעצבים גרפיים יעבדו בשיתוף פעולה עם מתכנתים ויכתיבו את השפה העיצובית של איך המוצר שמפתחת חברת הייטק או איך האפליקציה הולכת להיות. האלמנטים הויזואליים שאותם המעצבים יעשו יהיו בתוכנות של גרפיקה מחברת אדובי.

השכר בתחום העיצוב הגרפי לאחר סיום הלימודים. כמה מרוויחים מעצבים גרפיים?

בגלל הביקוש האדיר למעצבים גרפיים בחברות פרסום והייטק השכר הוא מאוד גבוה. אם בעבר בוגרי לימוד מעצבים גרפיים היו עובדים אך ורק בבית דפוס או במשרד פרסום כיום יש יותר אלטרנטיבות ואפשרויות למעצבים לעבוד לאחר סיום הלימודים. בוגרי מסלול זה יכולים להתחיל לעבוד בענף השיווק בשכר של 12 אלף שח ובמידה ופונים לחברות היי-טק יכולים להרוויח שכר של 18000 שח. ככל שהטכנולוגיה תמשיך להתפתח בשנים הבאות הביקוש למעצבים וגרפיקאים ימשיך להיות.

איפה לומדים עיצוב וגרפיקה ממוחשבת?

מכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה מרוכזים בתל אביב בעיקר. במידה ואתם רוצים ללמוד את התחום הזה וגרים רחוק ממרכז ישראל תוכלו ללמוד גם דרך האינטרנט אונליין בשיטת לימודים אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים. בכתבה הבאה תוכלו לראות כיצד סטודנטים מחוברים ישירות לבית הספר ולומדים את המקצוע הזה. אם העבודה דרך המחשב אז למה לא ללמוד דרך האינטרנט?

איך לומדים עיצוב באינטרנט?

בית הספר מספק לסטודנטים תוכנת חיבור חינם שמאפשרת למורה לצפות במסך של הסטודנט. המורה יעבוד על תוכנת גרפיקה במחשב של הסטודנט ויזיז את העכבר תוך הסברים איך מעצבים גרפיקה בתוכנות. ילמדו את כל נושא חוקי העיצוב הגרפי כדי לבנות תיק עבודות לכל אורך הלימודים. לימודים פרטיים אחד על אחד מהבית יאפשרו לכם לקבל את כל תשומת הלב ויחסכו לכם זמן ונסיעות לבתי ספר. זה לא משנה באיזה שלב אתם בחיים או אם אתם עובדים  תוכלו לשלב את  סגנון לימוד זה עם כל הנוחות של לימודים באינטרנט מאפשרים.

תיק עבודות לאחר סיום הלימודים למה הוא כך כך חשוב?

כיום זה לא מעניין אף אחד איפה למדת עיצוב איזה תעודה יש לכם מה שרוצים לראות זה תכלס כיצד אתם יכולים לעזור לעסקים לשווק ולפרסם את המוצרים שלהם. יבדקו כיצד אתם משתמשים בחוקי העיצוב שלמדתם במסלול לימודים ואיך אתם משתמשים באלמנטים ויזואלים תוך שימוש בתוכנות המקובלות. כיום ככל שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו להשתלב בתעשייה במהירות. נוכל להגיד לכם סוד קטן שיש בתעשייה מעצבים גרפיים מוצלחים מאוד בעלי עסקים פרטיים שלא למדו מעולם במסגרות פרטיות. כל מה שעשו השקיעו בתיק העבודות שלהם כי זה הדבר היחיד שפתח להם דלתות בתעשייה.

לסיכום

אם אתם אוהבים את עולם העיצוב הגרפי בהחלט תמצאו במקצוע מעצבים גרפיים  הכנסה כלכלית נאה מאוד, אפשרויות העבודה הם רבות ומאפשרים לאנשים לעבוד מהבית בצורה עצמאית כדי לתת שירותי גרפיקה ועיצוב לפרסום. עולם ההייטק וגם  עולם דפוס ימשיכו להשתמש במעצבים והדרישה רק תעלה. ככל שתהיו יצירתיים יותר תוכלו לפתוח  עסק פרטי מכניס ורווחי.